Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges ez? Vagy van erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? Vagy van erre ésszerű magyarázat?

Figyelt kérdés
A párom egyik nap még azt mondja szerelmes belém, két nap múlva pedig már azt, hogy már nem érzi ugyanazt és azóta sem.
2014. márc. 12. 13:54
 1/4 baker2424 ***** válasza:
a kedves párod sok szintetikos cuccal élhet
2014. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Tudod én is mindig olyan szerelmes leszek ha meglátok egy jo csajt. Aztán ha sikerül meghoditani (akár egy hét mulva) jöhet a következö szerelem.
2014. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez gyakran problema.

amikor a srac rajon, hogy valami nem stimmel a kapcsolatban es elgondolkodik azon, hogyan tovabb, nem feltetlenul dont azonnal. mar nem biztos, hogy vannak erzelmei, de nyilvan nem fogja a szemedbe mondani, hogy vege. inkabb agyal meg egy kicsit, oszt-szoroz es dont. ekkor fordulhat ez elo. es persze nem csak fiuk jatszhatjak meg lanyokkal, hanem forditva is van ra pelda.


ott kovette el a hibat (vagy mindketten), hogy amikor eloszor erezte, hogy valami nem stimmel, nem mondta el, nem probalt meg javitani, nem probalt meg beszelni rola. inkabb hagyta (hagytatok), hogy menjen minden ugyanugy, mint azelott.


lehet, hogy meg lehetne oldani a problemat, de ezek utan felesleges. korabban kellett volna cselekedni.

2014. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De előtte tényleg minden rendben volt, én is éreztem rajta, kiegyensúlyozottabb volt a kapcsolatunk. Rá egy hónapra azt mondta szerelmes másba. Mindezt majdnem 2 év után
2014. márc. 12. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!