Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cs.lili kérdése:

Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

ziasztok. Segítsègeteket szeretnèm kèrni.. 3ève beszèlgetek egy lànnyal nagyon jóba lettünk màr mindent együtt csinàltunk szinte..ès egyszer arra lettünk figyelmesek, hogy kicsit màshogy beszèlgettünk, mint eddig. Megilyedtünk mind a ketten, hogy többet èrzünk egymàs irànt, mint baràtsàg.. Azt tudni kell, hogy ö a fiúkat szereti 20èves ès mèg szûz.. èn 23 èves vagyok èn is eddig a fiúkat szerettem mèg most is úgy èrzem ô az egyetlen kivètel.. èn nekem van egy gyerekem is ès nem tudom hovà tenni ezt az egèsz dolgot.. tudnàtok segíteni abban,hogy lehet ez h ö mèg szûz nekem pedig màr gyerekem van?? meg igazàbol minden vèlemènyt meghallgatunk

ezzel kapcsolatban, mert elèggè fura..



#szűz #leszbikus #baràtnök
2014. márc. 18. 16:22
 1/1 PearlDiver ***** válasza:
Attól, hogy vonzódsz egy nőhöz, még nem vagy leszbikus.
2014. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!