Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi és nő barátság? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő barátság? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már három éve ismerek egy lányt (tábor).Ebben a tanévben egy osztályba kerültünk.Azelött nemigazán beszéltünk,max csak köszöntünk egymásnak ,és 1-2 szòt váltottunk,de mostanában minden megváltozott.Egyre többet beszélünk egymással ,tánc òrán is együtt táncolunk , sokat mosolyogunk és nevetünk.Már az osztályban is kérdezték páran hogy összejöttünk vagy mi? Hozzáteszem hogy van fiuja.Szerintem nagyon vonzò csaj , de én csak a barátja akarok lenni.Szerintetek létezik férfi-nő barátság,vagy igaz az hogy az eggyik fél mindig többet érez?

16f

16l


2014. márc. 18. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Legjobb barátom nekem is az ellentétes nemből van, nem lenne ellenemre összejönni vele, de igazából meg vagyok elégedve úgy a dologgal, ahogy van, egyébként hasonló visszajelzéseket kapunk mi is a környezetünktől, mert mindig együtt csinálunk (néha félreérthető) dolgokat.

20/f

19/l

2014. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen, nekem minden igazi barátom fiú Lányokkal inkább nem állok szóba ha barátságról van szó, mert kicsinyesek, irigyek, féltékenyek és pletykásak. Soha fiú barátban nem csalódtam még.

37/n

2014. márc. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

általában többet. majd 10 év múlva elmeséli..


30+F

2014. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is van :)
2014. márc. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legjobb barátom egy velem egykorú srác, gimiben osztálytársak voltunk, utolsó évben lettünk nagyon jóban. Testvérként kezeljük egymást már 10 éve, és működik. Segítettem és támogattam őt ha lelkiválság volt, beszélgettünk mi már a szexről is ilyen vonatkozásban, és ezt fordítva is. Igazából nincsenek tabuk köztünk, bármit meg tudunk beszélni egymással és egyikőnk részéről sem fenyeget az a veszély, hogy többet éreznénk. Maximálisan megbízunk egymásban.


Tehát létezik.. de azért hozzáteszem, hogy szerintem ritka, mint a fehér holló.


Volt egy srác, azt gondoltam, hogy csak barátok vagyunk, nagyon jó barátok..ugyanaz a helyzet volt vele, mint fent is említettem, bármiről lehetett vele beszélni, megosztottuk örömünket, bánatunkat. Ismerem a barátnőjét, imádják egymást, én is szeretem mindkettőjüket, jó barátja vagyok a lánynak is. Soha meg nem fordult a fejemben, hogy a srác máshogy nézne rám. 1 hónapja nagyon berúgtunk, beszélgettünk az én dolgaimról, össze is vesztünk, igazából csak segíteni akar, aggódik értem.. Ez így szép jó.. aztán a beszélgetésünk utolsó fél órája.. Úgy nézett rám.. És nem értettem félre a dolgot, nála nem tudnám félreérteni. Ha én azt látom, hogy le akar teperni, akkor az tényleg úgyis van. A mai napig nem tudom mire vélni a dolgot, mert azóta minden rendben köztünk, újra a régi.


Szóval van, csak ritka.

2014. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12 év múlva is előjöhet. majd meglátod. főleg, ha gyerekként telt a legnagyobb része idáig
2014. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18-28ig..nem hiszem, hogy gyerekek lennénk.
2014. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!