Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fėl fejjel magasabb vagyok a barátomnal, szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy jajj de aranyosak vagyok, mások meg kicikiznek a sárga földig minket.1 éve vagyunk együtt eddig ez nem zavart csak sokan megszólnak emiatt es nagyon kellemetlenül érzem magam. Ő mindig azt mondja, hogy ne törődjek az ilyenekkel de pont olyanoktól kapom a bántást akikről nem is gondoltam volna.
2014. márc. 19. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Párodnak igaza van, minek törōdsz ilyen badarságokkal?
2014. márc. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha titeket nem zavar, akk ne foglalkozzatok velük..

Megmondom őszintén, hogy engem zavarna.

Nem vagyok túl magas, 174 cm, de fordult már elő, hogy sokkal alacsonyabb ffi prbálkozott, valahogy én éreztem magam rosszul a bőrömben, es tenyleg nem a másikkal volt baj, de esélyt sem adtam hogy jobban megismerjük egymást..és közvetve a magassága volt az oka, közvetlenül az, jphogy belőlem mit váltott ki, ha együtt sétáltunk.



Viszon mi is kaptunk már beszólást, pl az esküvőn is

2014. márc. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

.... Esküvőnkön is, pedig a férjem igaz nem sokka magasabb ,de 4 cm sarokkal még egy szintben vagyunk, laposban 4 cm sztem nem kevés..

Nh és sokan mondták, jphogy jokepű, csak lenen magasabb..

De ba.sszus, 178 cm magas..tehát nem alacsony..nem magadps, de enm alacsony..

Én nőttem ilyen langalétára..mit szóljanak azok a nők akik tenyleg magasabbak.


Nekem van egy ismerős pár, aho az all fenn, mint nálatok.

De a lány tényleg nagyon magas, a srác is 80 feleti.

Elsőre én is meghökkentem, de ez csak az első volt, nem is mint párnak szólt, hanem a lanynak, hogy nem lehet egyszerű ilyen magassaggal.

De ők együtt tökéletesek, magasság ide vagy oda.

Lehet látni a harmóniát kettejük közt..

Szerintem sem kelle ezzel törődnöd, mert elkezd még a végén téged is zavarni (vagy tudat alatt már most zavar?)

2014. márc. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük. Titeket nem zavar a dolog, szeretitek egymást, akkor nem számít, hogy mások mit mondanak.


Legalább megtudod kik azok, akik szeretnek és elfogadnak titeket ismerősök között és kik azok akik halálra sz*patnak.

2014. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerinted nyilván az ha kérdést teszel fel róla.
2014. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha titeket nem zavar, akkor nem mindegy, hogy szerintünk gáz-e??!! :)


Nem kell foglalkozni mások véleményével!

2014. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 *princess* válasza:
Én is magasabb vagyok a barátomnál:) És mégis majdnem mindenki azt mondja hogy nagyon cukik vagyunk és ez nekünk nagyon jól esik:) minket nem nagyon érdekelnek ezek akik rosszat mondanak rólunk:) ne érdekeljen mi már 1 és fél éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást:) nektek is sokáig! :)
2015. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!