Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek nőiesen,...

Hogyan öltözködjek nőiesen, ha magassarkúban magasabb vagyok a barátomnál?

Figyelt kérdés

Hétköznap nem, de ha buliba megyünk, akkor szeretnék magassarkút felvenni, de akkor meg "túl magas leszek".

Ti ezt hogyan oldjátok meg? Vagy nem zavaró? (Bár őt is, és engem is zavar kicsit:S)


2011. szept. 10. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Az első férjem alacsonyabb volt nálam pár centivel, emiatt én sem vehettem fel magassarkút. Bevallom, ez a 7 év alatt mindig zavart egy kicsit. Szerencsére azóta csak magas pasikkal volt dolgom, így megoldódott a probléma.

Bárki bármit mondd, a férfiak számára egy laposabb talpú cipő sosem lesz olyan csinos és szexi, mint a magassarkú.

De kedves kérdező, ezt el kell fogadnod, ettől még lehetsz nőis egy szoknyában és pici sarkú cipőben, de azért az nem az igazi...

2011. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*nőies
2011. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, az elmúlt években alig használtam a magassarkúimat, vagy vettem kisebb sarkút. (ami kb. törpesarkú, annyira nem is tetszik:S)

Máskor meg nem tudom használni, mert vele megyek mindig olyan helyekre.

Dehát egy egyberuhához meg nem vehetek fel laposat.

2011. szept. 10. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a magassarkútól lehetsz nőies. Válassz inkább szép, kecses formájú cipőket.
2011. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem,ha a cipőnek picikét hegyes az orra az nőiesíst.ugyanilyen hatást kelt pl. egy neccharisnya,vagy egy cuki combfix,ami egy picikét kivillan a szoknya alól(na nem nagyon,csak mondjuk,ha hajolsz)a kérdés h szimplán nőies akarsz lenni,vagy szeretnéd pl slankítani az alkatod?
2011. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Cicanadrág balerina cipővel sztem naon cool:) nem csak a magassarkútól lehetsz szexi
2011. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Milyen magas vagy?

Amúgy ez valóban nehéz kérdés. Én is magas vagyok, úgy 171-2 cm és 18 éves, leginkább azért nem hordok magassarkút mert messze lakok a buszmegállótól és bejárós vagyok, szóval ha nincs hely a buszon akkor fél óra álldogálás.

Szoktam rá gondolni, hogy később mi lesz, mivel a későbbiekben munkahelyen valószínűleg rákényszerülök majd a magassarkúra ha elegánsabban kell felöltözni. Sok helyen olvastam, hogy a balerina cipő a legtöbb nőnek nem áll jól, ebben egyet is értek, plusz bokasüllyedést okoz, mivel alig van talpa. Télen a magassarkú még kiváltható egy szép csizmára, de év közben nem tudom, hogy oldom meg :D Mostanában is látom reggelente a buszon, hogy a dolgozó nőkön általában magassarkú van, még a magasakon is egy minimum 5-6 cm-es. Szóval barátkozok a gondolattal :)

2011. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak 160 cm vagyok így is...
2011. szept. 11. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Ne hordj magassarkút ilyen kur.va egyszerű.Minek buliba magassarkú?Máshogy is nézhetsz ki jól,mondjuk tényleg a balerina cipővel.

Utolsó!Nem tudom honnan vetted,hogy a balerina cipő bokasüllyedést okoz,de akkor néz utána,hogy a magassarkú hány problémát okoz.

2012. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!