Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nalatok mi szamit megcsalasnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok mi szamit megcsalasnak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A csók is megcsalásnak számít szerintem.

De az is , ha lelkileg csal meg a másik, vagyis nem történik semmi testileg, de másik nő társaságát keresi.

Ez mind azt jelzi, hogy valami nincs rendben a kapcsolatban.


De van különbség egy ittas állapotban elcsattant csók között és egy tudatosan hosszú távon szeretőt tartó ember között.

2014. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Részben egyetértek az elsővel, de nálam a csók az csók, mindegy mennyire részeg, vagy józan az ember. A pia nem jelent kibúvót.
2014. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban a lelki megcsalás, de a tényleges tett már a lelki következménye, nálunk nincs olyan hogy csók vagy lefekvés, egyszerűen nem csinálunk olyat, amilyet a másiktól se fogadnánk szívesen
2014. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze, igaz, az ital sem mentesít, megcsalásnak venném azt is természetesen.... arra értettem inkább a különbséget, hogy aki tudatosan szeretőt tart, az már nagyon nagy gerinctelenség és nem "véletlen " botlás.

Akkor legyen benne annyi tartás, hogy kilép a kapcsolatból, ami nem megy és aztán megy bele az élvezetekbe.

De sajnos ehhez nagyon kevés ember elég "felnőtt" fejben.

Igaza van a másik válaszolónak is: egyszerűen ne tegyünk olyat senkivel, amit nem szeretnénk, hogy velünk is tegyenek!


1-es voltam :)

2014. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szóval ha mar lelkileg megcsalja utana az tettben meg is teszi?
2014. márc. 19. 11:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy a kisértése szerintem hogy megtegye tettben is.

De már önmagában az is elég rossz, hogy képes volt másra felfigyelni, ezek szerint te nem vagy elég fontos neki.

Az egyik volt pasim egyszer majdnem megcsókolt egy lányt tánc közben. Azzal védekezett, hogy nem történt semmi, én meg mondtam neki, hogy elhiszem, de egyáltalán hogyan jutottak el odáig, hogy majdnem csók lett a vége... erre már nem tudott válaszolni.

2014. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem jelenleg nincs parom,a baratnom nagyon naiv
2014. márc. 19. 12:27
 8/11 anonim válasza:
Akkor most van párod vagy nincs? "nekem nincs párom, a "barátnőm" nagyon naiv"...?
2014. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet a kérdező lány és az egyik barátnőjénél vannak gondok.
2014. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a csók már megcsalás. A férjem szerint is.


Szerintem az is megcsalás, ha pl teszem azt: valaki úgy találkozgat egy ellenkező neművel, hogy arról a párja nem tud. Magyarul randiznak titokban.

2014. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!