Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki tetszik, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, van barátja egy ideje mit tegyek? (es ehhez mit szoltok? Tobbi lent)

Figyelt kérdés

sziasztok, az ékezetekért bocsi, de angol billentyum van és nem tudok ékezetet irni :(


a kerdessel kapcsolatban: miutan ki jartam a 8 altalanost, a kozep suliba megsimerkedtem egy lanyal (osztalytarsam volt) volt ott az osztalyunkba egy srac aki a "legjobb" baratom lett. na mi igy harman mindig egyutt logtunk miden oran, szunetbe. mi igy egy triot alkottunk. hat par honappal kesobb kezdtem valamit erezni a lany irant ugy ereztem, de gondoltam lehet azert mert jo baratok lettunk. kesobb jott a szuleimtol hogy kikoltozunk kulfoldre. amikor ezt elmondtam neki, rosszul erezte magat, mindig a siras kerulgette. az utolso napokba jottem ra hogy tetszik nekem, es elmondtam neki. de nem adott valaszt hogy o mit erez


FB.n azota is irogatunk egymassal, kozbe kiderult hogy o is szerelmes belem meg en is, szoval kolcsonos. de a vicc az hogy az a srac a trio harmadik embere "legjobb" baratomrol kiderult h egy fars kocsog, ossze vesztem vele, kozbe az is kiderult hogy ok ketten ossze jottek

a lany kesobb tudta meg h en mit irogattam az azzal a gyerekkel.


utanna ossze vesztem mind2 vel es egy darbig nem irtam veluk, de most a mai napokba ram irt a csaj hogy hianyzok neki, szeret es nem birja mar. mindig ram gondol, sokszor velem almodik es fontos vagyok neki nagyon. es alig varja hogy haza menyek hogy talalkozzunk.


de egyutt van azzal a gyerekkel lassan fel eve -.-"

de ijeneket irkal, szerintetek ez miert van?

nem baratkent tekint ram mert azt irta is, tobb vagyok neki mint egy barat......


ez szerintetek normalis? :DDDD


kosz hogy elolvastad, bocs ha hosszu es unalmas volt

valaszokat szerettetel varom :) vicces, poenos beszolasok johetnek ha gondoltok valamire :D


2014. márc. 19. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Magyar karaktereket is tudsz írni, ha a windows nyelvi beállításaiban (control panel - language) beállítod a magyar billentyűzetet, mint opciót. Nekem is angol billentyűzetem van, és mégis magyarul írok (í=alt+j; Í=alt+i)


A kérdésedre a válasz: hagyd. Egyrészt, honnan tudod, hogy haverodról, amiket mondott, igazak? Másrészt, a távkapcsolatok java része nem működik, kivéve, ha elég hamar hozzád tud költözni.


Nem tudom, melyik országról beszélsz, de csajok mindenhol vannak. Keress inkább egy helyi lányt, vele még időtök is lesz egymásra. Egy csaj miatt meg véletlenül se gyere haza! Én is hazajöttem, volt egy biztos meló, és egy biztos csaj... na, a munkahelyem csődbe ment, a csaj meg lelépett németországba :D

2014. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a gyerekrol tudok mindent, mert vele is irkaltam es akkor jottem ra. meg irtuk is egymasnak a dolgokat


hat a lany.... koltozni hozzam sajnos nem tudna

az a baj itt Angliaba, talalni 1 olyan csajt mint o, vagy hasonlo.... hat itt szerintem nincs, a masik angolul epp hogy tudok h megertessem magam (epp tanulom a nyelvet 6 honapja) itt magyar lanyokkal nem talalkoztam meg csak 3 al aki 11-14 eves kozt van, hat pedo nem vagyok ....


17 vagyok, a billentyut meg suliba nem tom at allitani :DDD

2014. márc. 19. 11:37
 3/8 A kérdező kommentje:
hat remelem kigyogyultal abbol a nobol, :)
2014. márc. 19. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Ó, persze, azóta találtam egy olyan lányt, aki pont az ideálom, és alakulnak is a dolgok :)


Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a Te korosztályodban aligha fogsz értelmes lányt találni. A 25 alattiak mind hülyék voltak az életemben... :D


Az angol meg annyira nem nehéz, nekem személy szerint anyanyelvi szinten megy, és egyáltalán nem szakadtam bele. Hajrá, sok sikert! :)

2014. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

koszi :) hat remelem en is megtalalom, ha hulyenek nezek igy ki 17 evesen h az igazit keresem.

tudom az en koromba mindenki a kinezetre, penzre meg a fa.. ra megy :S, hat talan talan meg talalom ha mas megtalalta az en koromba akkor en is :D

2014. márc. 19. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Naaa azért ennyire nem rosszak a lányok. Meg amúgy is a fiúk között is vannak beképzeltek. :)

De a kérdésedre a válasz. Elég fura egy lány. Miért van együtt a másikkal ha közben te hiányzol neki? Itt sántít a dolog. Nekem van egy lány ismerősöm akinek szintén van pasija, de más tetszik neki. Mondtam már neki, hogy a pasija nem érdemli meg, hogy így bánjon vele, de ő közölte, hogy nem akar vele szakítani mert fél, hogy egyedül marad. Nem lehet, hogy ez a lány is ilyen?

Egyébként szerintem ne tegyél semmit, beszélgessetek és ha tényleg komolyan fontos vagy a lánynak előbb utóbb szakít a pasijával. Ha meg nem akkor sajnos nincs mit tenni, és nem voltál neki elég fontos.

20/L

2014. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:)
2014. márc. 19. 13:03
 8/8 Armin Porter válasza:

A tiltott gyümölcs a legédesebb

+ Elérhetetlenek vagytok egymás számára a távolság miatt.

+ Tudja jól, hogy te vagy a legutolsó, aki tönkretenné a kapcsolatát a jelenlegivel. Ezt a közös múltra lehetne visszavezetni.

Egészséges-e ez a leányzó részéről?

Aspektus kérdése.

Lány szemszögéből: élvezi, hogy még mindig kettőtök között van ez biztonság érzetével tölti el.

Külső szemmel: Önbizalom hiányos és ezt próbálja kompenzálni azzal, hogy flörtölget neten keresztül.

Te szemszögedből nézve: Ambivalens. Totál zakkant a csaj és már kong a vészharang, hogy jobb lenne kimaradni az egész intrikus cécóból. Másrészről olyan aranyos és szeretnéd, ha minden szava igaz lenne.

Tanács Fordíts a helyzeten bolondíts magadba. Írd illetve mond mindig azt neki, amit hallani akar. Közben csajozzéld az életed vedd félvállról ne várj addig semmi komolyat, amíg nem veled bújik össze éjszakánként.

2014. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!