Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hamarosan 15 eves leszek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan 15 eves leszek, de egy 13 eves fiu tetszik. Valoszinuleg neki is tetszek en, mert eleg gyakran szemezunk, beszelgetunk. Mit gondoltok, o tul eretlen lenne ehhez? Lehetne koztunk komoly, hosszan tarto kapcsolat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 00:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Gyakran eszreveszem azt is, hogy engem nez.
2013. máj. 20. 00:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz az már éretlen. :)
2013. máj. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk hogy te, illetve a fiú mennyire érett a korához képest, ezért így nehéz véleményt mondani. De 2év az semmi, még ennyi évesen is, szóval szerintem lehetne, ha megtaláljátok a közös nevezőt.
2013. máj. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen csak 14éves koráig ne tudódjon ki hogy szexeltel. Mert abol gázlehet.
2013. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nyugodtan barátkozhattok, minden máshoz éretlenek vagytok még. Találkozzatok, beszélgessetek, nézzetek filmet együtt és közben megismeritek egymást. Járni ráértek később is.

Te középbe mész szerintem most, ő meg 7-be, ha jól számolom. Igaziból szerintem nem biztos, h a gyermeki intrikát és a rosszindulatot kibírná a kapcsolat, ezért javaslom azt, hogy egyelőre csak barátkozás. Simán lehet, hogy életetek legnagyobb szerelme lesz belőle, de most még túl fiatalok vagytok.

2013. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindketten gimibe vagyunk, hatosztalyosba, o 7.-es, en 8.-os.
2013. máj. 20. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha akartok kefélni ugyis fogtok . csak ne derülsőn ki mert egy 15éves srácot meg buntethetnek ha meghuz egy 13 évest ha elmult 14 év és egynapos akormár kőzős megegyezésel már bárki meg kurhatja.

Nem lene tul éretlen hozá .

2013. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A fiu a fiatalabb
2013. máj. 20. 21:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Az mindegy ijen szempontbol. amugyis létezik felcsatólhat ú pénisz szóval semi sem lehetetlen.
2013. máj. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!