Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan lánynak, aki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lánynak, aki olyan ronda, mint a bűn, hogy lesz pasija?

Figyelt kérdés
Érezte már más úgy, hogy úgyse kellene senkinek? Én már csodálkoznék, ha egy férfi úgy nézne rám, hogy látom, hogy bejövök neki. Igazából ritka az olyan, hogy megnéznek, akkor se az, aki tetszene. Nem is az a baj, hogy igénytelen lennék, mert tiszta, ápolt vagyok, csak valahogy nem lettem szép. Ja, és nem akarok most ismerkedni, csak érdekel, hogy más is érezte-e már ezt.

2014. márc. 19. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmi nem lehetetlen ebben a világban, elég szar, hogy egyesek ilyen könnyen feladják.
2014. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Esélyes, de ahhoz túl felszínes mindenki (hiába állítja az ellenkezőjét), hogy biztosra mondjam a dolgot.
2014. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Összejön egy bűnözővel. Ha ha ha.
2014. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha-ha-ha. Nem jönnék össze egy bűnözővel. Az olyan igénytelen agyi rokkant nőket, akik meg a bűnözőkhöz vonzódnak, meg magam lőném le.
2014. márc. 19. 16:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Simán, azt emeld ki magadon, ami szép és ha jó fej vagy akkor annyi pasid lehet, amennyit csak nem szégyellsz, rengeteg ilyen lányt láttam már és tényleg baromi rondát is, mégis simán lett sok pasija. A férfiak ha éhesek a szexre, amúgy hihetetlen igénytelenek tudnak lenni és semmi nem érdekli őket. Aki nem talál pasit szerintem csak azért nem talál mert pszichésen kivan és rondának látja magát, ha ezt le tudja vetkőzni akkor talál pasit.
2014. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, elég gyakran szoktam én is ezt érezni. Egy csomószor hallom, olvasom hogy a munkások a lányok után fütyülnek, hát engem még ők sem néznek meg! Elég szar érzés. :(
2014. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát, hagyjuk a munkásokat. Most azokkal mit kezdjek? Bocs, de marhára nem kellenének. És tudom, hogy a pasik tudnak igénytelenek lenni, de ne azért legyen már velem valaki, mert annyira ki van éhezve.
2014. márc. 19. 16:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az alakodat szépen kisportolod, csinosan, nőiesen öltözködsz, ápolod magad, a bőröd, a hajad, előnyös frizurát vágatsz és megtanulsz szépen sminkeklni, akkor ezzel nem lehet probléma. Meg fejben is tedd magad rendbe. Ha nem vagy szép akkro nem vagy szép, fogadd el magad és hozd ki magadból a legtöbbet.
2014. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hozd ki a maxot, ami szép azt emeld ki és öltözz csinosan, egyébként is a szépség megfoghatatlan dolog, van aki már annyira csúnya, hogy szépnek tűnik.
2014. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Érdekesnek találom, hogy pasit és csajt akartok magatoknak. Érdekes, hogy nem azt írtad, hogy szerelmet keresel. Érdekes számomra az is, mennyire szeretnél tetszeni valakinek. Érdekes, mert borzasztóan rossz irányba mész.


Miért akarsz tetszeni másoknak? Inkább nézz a tükörbe és rekessz ki minden gondolatot a fejedből, minden külső zajt, minden idegen véleményét és nézd meg jól magad. Nézd meg, mit találsz magadban csúnyának, elfoghatónak és szépnek. Fogadd el önmagad. Nem ígérem, hogy ettől szebb leszel másoknak, mert nem leszel az.


Aztán menj ki az utcára, ülj le egy parkba és nézd meg jól az arrafelé járókat. A néniket, a bácsikat, a gyerekeket, a fiatalokat, a dolgozó felnőtteket. Mind szépek valakinek és csúnyák egyaránt.


Nem kezdem el a kliséket, miszerint a szépség belülről fakad. Szerintem ezeket már mind ismered. Viszont egyet hagy kérdezzek meg és kérlek ezt a kérdést tedd fel magadnak is. Miért akarsz tetszeni másoknak? Olyan vagy amilyen. A szeretteid és a számodra fontos emberek véleménye számít, az olyanoké akik igazán ismernek téged és nem csak kívülről látnak. Az ő véleményük legyen az egyetlen amire hallgatsz.


Azt mondod: "Igazából ritka az olyan, hogy megnéznek, akkor se az, aki tetszene." Mit számít ki néz meg? Miért akarnál egy olyan pasit, akit nem szeretsz? Ismerkedj barátian vagy flörtölve, az mindegy. A lényeg, hogy ismerd meg őket, mert a pasiknak is vannak érzéseik, ahogy neked is. Válassz ki egyet, akit még jobban megszeretnél ismerni és ha a vonzalom kölcsönös, akkor kialakul a szerelem magától. Ne akard erőszakosan és ne menj bele olyan kapcsolatba, ami nem kell neked, csak hogy megfelelj egy olyan hibás elvárásnak miszerint pasiznod kellene.


Mindent összevetve én csak arra tudlak ösztökélni, hogy ne akarj mindenképpen megfelelni és élvezd az életet a maga valójában. Lásd meg a szépet egy utcai kőben, vagy egy kóbor macskában és meglátod, sokkal boldogabb és teljesebb életed lesz pasival vagy anélkül.

2014. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!