Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, srácok, férfiak, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, srácok, férfiak, ti szoktatok olyat érezni, hogy a nők elérhetetlenek, megközelíthetetlenek számotokra, és a kudarctól, a visszautasítástól félve inkább nem is próbálkoztok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 23:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy?
2014. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én alapból leszarom a dolgot.
2014. márc. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Persze, szoktam, nem is kevésszer.
2014. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Miért adjátok fel ilyen könnyen? Miért adjátok fel esélyt sem adva a dolognak?
2014. márc. 19. 23:50
 5/24 anonim ***** válasza:
Eddig épp ezért nem is próbálkoztam, csak két lánynál. Ha szeretnél, kérdezhetsz privátban.
2014. márc. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha valaki a saját boldogságáért sem képes tenni, akkor úgy kell neki.
2014. márc. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

"Miért adjátok fel ilyen könnyen? Miért adjátok fel esélyt sem adva a dolognak?"


Hallottad már a mondást, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni?


Nekem van egy olyan gyanúm, hogy ez valami provokálós kérdés (mint a másik).....

2014. márc. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Azért adom fel már az elején, mert eleve nem szimpatikus viselkedés, ha valaki elérhetetlennek láttatja magát, a kisugárzása is erre utal. Szóval a külsőségen kívül nincs semmi, ami arra ösztönözne, hogy kezdeményezzek.
2014. márc. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Noydra ***** válasza:
Ja. 12 évesen.
2014. márc. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A kérdés nem provokáló. Azért tettem fel, mert a normálisabb, műveltebb, kulturáltabb hapsikon azt vettem észre, hogy egyszerűen töketlenek, pipogyák. Nekünk nőknek nem a bunkó, tapló állat kell, hanem mi igen is rátok vágyunk, rátok, normális, művelt, kulturált férfiakra. Egy kicsit legyetek tökösebbek.
2014. márc. 20. 00:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!