Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác! Legyek bátor? Félek a visszautasítástól.

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik nekem. Csak az a "baj", hogy eléggé nőcsábász típus, de nem fekszik össze senkivel. A legtöbb lány őmiatta jön a falujukba. (Külön faluban lakunk.) Egyszer mikor itt voltak a falunkban, kihívott engem, és mikor elköszönt tőlem, kaptam 2 puszit az arcomra. Szoktunk skype-olni is, általában nagyon jól elvagyunk. Úgy érzem közölnöm kellene az érzéseimet, de ő nem tudom, hogy hogy áll velem, félek a visszautasítástól. Nem szeretnék egy lenni a sok közül. Merjek lépni? Vagy várjak még egy kicsit, hogy meglássam mi történik; míg ő lép? A héten fogunk találkozni, nem ketten leszünk.

Ezt a srácot láttam már, de személyesen csak 1 hónapja ismertem meg egy buliban (előtte is tetszett). Oda akart jönni hozzám táncolni, de én nagy zavaromban úgy néztem rá, mint egy idegenre, és ezért inkább hanyagolta a dolgot.


2013. aug. 21. 10:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként önbizalmam nincs.
2013. aug. 21. 10:43
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen furcsa az ilyen nagyon jó pasik oda vannak azért, ha körbeugrálják őket, ergo ha te kezdeményezel sokkal több esélyed van arra, hogy legyen valami, mintha nem.


Visszautasítanak, akkor mi van? Minden csoda 3 napig tart, a francot se fogja érdekelni utána.

2013. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!