Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagyok egy lánnyal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok egy lánnyal és már lassan a sexre kerül a sor! Viszont nagyon hamar elmegyek és így teljesen kínos lenne! Ő már nagyon várj a dolgot, de én nem tudom, hogy mit tegyek! Nagyon rövid idő alatt elmegyek! Valami teendő? =/ 17F

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 22:38
1 2
 1/17 TOMAtm ***** válasza:
69%
verd ki elötte
2011. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 TOMAtm ***** válasza:
71%
mármint a randi előtt ne a csaj előtt
2011. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

1 húzzál gumit azzal nyerhetsz némi időt (nekem gumival 2x annyi idő)

2 sex közben gondolj valami másra, bármire csak vond el a figyelmedet róla

3 esetleg előtte kb 1 órával verd ki magadnak

2011. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos így elsőre nem nagyon fogod tudni ezt leplezni... Sok gyakorlással lehet ezen túllépni, másrészt amikor ott leszel eszedbe fog jutni... Annyit tehetsz, hogy a lányt jól felhúzod, és akkor talán neki se kell sok... Vannak ilyen óvszerek, de nem hiszem, hogy bénáznod kellene ezekkel... Előjáték után csináld neki 1, majd 2 újjal, és amikor látod, hogy alakul akkor tedd be, és nem lesz gond... Ha meg ügyet csinál belőle, akkor úgy sincs értelme vele lenni...
2011. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Milyen tünetei lehetnek a szexhiánynak?



A kérdés kiírásának időpontja: 2006-10-25 20:39

2011. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom azelőtt elment hogy betette volna, mégse hagytam el... 1,5 évi szenvedés és küzdés után tartunk most 5-10 percnél. Majd lesz még jobb is! Gyakorolj, és ne parázz rá, mert csak rosszabb lesz! Ha szeret valaki, nem dob emiatt.

23L

2011. ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
lehet,hogy nem fogod tudni őt eléggé kielegiteni,de ha olyan fajta csaj,akkor titkon örülni fog,h ennyire beindultal ra,hogy mar nembirod tovabb:D
2011. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
77%
hát szerintem próbáld meg azt amit többen is írtak, hogy előtte 1órával kezeld le a répád:D Vagy hogy valami másra gondolj,de persze ne úgy,hogy lelankadjon tőle a szerszámod,mert az is elég ciki lenne:) Én meg olyan vagyok aki nehezen megy el és a bnőmmel is ugyan ez a helyzet.Kb nálunk a szex felér egy tesiórával:D Sok sikert!Hajrá 19/F
2011. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Hát remélem a legjobbakat! Nem nagyon akarok beégni :)
2011. ápr. 12. 23:13
 10/17 Tótalaki Ottó ***** válasza:
100%

Mihez nem vezet a sok farokverés... :D Korai megömléshez...


A Káma Szútra szerint 33-szor kell visszatartanod, mielőtt egyszer elmégy (de ez nem európai embernek való). :) Azért törekedj néhány visszatartásra az együttlétek során és ha rendszeres szexhez jutsz, észreveszed majd, hogy egyre hosszabb idő telik el a kritikus pontig. A csaj meg ha szeret, türelmes lesz veled.

2011. ápr. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!