Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vágytok arra, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vágytok arra, hogy valaki szeressen titeket? Mármint, kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
De igen... :I
2014. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Régóta várom már!!!!!!!!:( :(
2014. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De, de ebben soha nem lehet részem, mert ocsmány vagyok. 28/F
2014. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

de igen

24l

2014. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, utálom, ha valaki szeret.
2014. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De már egy jó ideje várom már. De sajnos kilátástalan minden. Próbálom pozitívan felfogni de sajnos nehéz, és ahogy telik az idő egyre nehezebb, csak s szívem fáj ha meglátok velem egykorú boldog párokat :S


Sajnos nem nézek ki túl jól, persze már elkezdtem tenni azért hogy jobban nézzek ki, de sokszor semmi íztatás, semmi motiváció, de akkor sem adom már fel. Ketyeg az idő sajnos, és azért oké hogy 21 éves vagyok de nem akarom évekig húzni :S Mert úgy annál nehezebb lesz.


21/F

2014. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem. Fogalmam sincs miért, de képtelen vagyok bárki iránt is szerelmet érezni és így szeretetéhes sem vagyok. Mint barátot, családtagot tudom szeretni az embereket, de mint páromat, nem. Mondjuk családtagjaimmal se vagyok ölelkezős, puszilgatós. Pedig próbálkoztam kapcsolatokkal, párom szeretett nagyon, de hiába tartottam helyesnek, meg jó embernek, egyszerűen nem éreztem iránta semmi különöset. Inkább hagytuk az egészet. Ez van, ilyennek születtem, de nekem nem a szerelem a legfontosabb az életben.
2014. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néha úgy érzem jólesne.
2014. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!