Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire fontos a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire fontos a pénz egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja járok egy huszonéves sráccal, de nagyon ritkán jön össze a találkozás egy héten egyszer csak. Én úgy érzem/mondta is az a probléma folyton, hogy nincs pénze benzinre, és költséges bejönni mindig hozzám, meg hogy autóval elmenjünk ide-oda. Kb. 25 km-re lakunk egymástól, buszozni viszont soha nem szokott, mert nincs bérlete. Én pedig még nem mehetek hozzá, míg itthon be nem mutatom, mert előbb állítólag nekem kell. Nekem is költséges lenne az igaz elmenni busszal hozzá, mert nem dolgozok, úgy mint ő. Hiába mondtam neki, hogy a pénz nekem nem számít, csak az a fontos, hogy láthassam, de őt zavarja. Azt mondta egy héten kettőnél többször nem is tudunk találkozni, előző kapcsolatánál is tök jól megvoltak így. Persze hamar vége is lett. Szerintem ez egy normális kapcsolatban nagyon kevés. Igenis szakítani kellene rám neki időt, mégha fáradt is ha hazajön munkából. Eddig mindig csak este találkoztunk de akkor is sietett haza mert másnap dolgozott. Telefonon soha nem hív, sms sincs, pedig megígérte hogy megpróbál többször bejönni, változtatni fog. Még soha nem csináltunk egy igazi jó közös programot, élményeket. Délután sose találkozunk mert dolgozik. Ettől függetlenül folyton mondja hogy nagyon szeret, szerelmes, én vagyok a mindene, mikor vele vagyok öleget, puszilgat törődik velem, de mégis keveset találkozunk és ha megígér valamit nem tartja be.(pl. felhívások telefonon, találkozások) Ha esik az eső azért nem jön, meg ha fáradt. Ti mit tennétek a helyemben? Ti hogy oldjátok meg a találkozást ha a barátotok sokat dolgozik? A pénz mennyire fontos nektek?
2014. márc. 20. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem veszett fejsze.Hagyd,nem való hozzád.
2014. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fentieket figyelembe véve meg tudom érteni a srácot, ha fáradt és nincs kedve 50 km-t még utazni is aznap.

(felmerül a kérdés, hogy hétvégén is dolgozik egész nap?)


Alapvetően minden probléma megoldható, ha mindkét fél akarja és tud alkalmazkodni is a másikhoz.


A pénz ugyan fontos, de ha fenn tud tartani egy autót nem lehet kifogás. A buszon pl. jeggyel is lehet utazni ami 1 fő esetén olcsóbb mint a benzin.

2014. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg mutasd őt be otthon a szüleidnek, és akkor néha te is elmehetsz hozzá busszal, ha úgy van. :)
2014. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján a megoldás az lenne, ha bemutatnád otthon és néha ő jönne, néha te mennél vagy döntsd el, hogy tényleg érdekel-e. Sajnálom a srácot, el tudom képzelni, hogy tényleg szeret, rohadt egy dolog ez a pénz. Manapság egy fiatal hiába lakik a szüleinél, ha nincs jólfizető állása, akkor se sok marad, mert nyilván otthon is be kell szállni anyagilag.
2014. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!