Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy srácba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba akinek barátnője van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
1001 ilyen kérdés vagy,de annyira rosszul érzem magam..ő az álompasim.külsőleg és belsőleg is.minden fiúban először a hibát látom meg,de nem találok,de ha mégis azt is szeretem benne.tudom hogy neki is bejövök,nagyon sokat nevetünk,mondta ,hogy gyönyörű vagyok és másnak is mondta..van egy barátnője akibe szerelmes.és nem fogok közéjük állni,mert azt szeretném ,hogy boldog legyen.valaki volt hasonló helyzetben?

2014. márc. 20. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek vagytok?

az ilyenbe ne szólj bele, ne áljj közéjük.

2014. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Öld meg a barátnőjét...
2014. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
írtam,hogy nem állok küzéjük.16 vagyok ő 17éves
2014. márc. 20. 19:17
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
feküdj le vele, hátha átnyergel hozzád
2014. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
dehogy fekszek le vele:D
2014. márc. 20. 19:18
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Há me méé nem?
2014. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mert nem vagyok olyan:D
2014. márc. 20. 19:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ilyesmibe nagyon belemenni, próbáld meg túltenni magad rajta, és keress mást! Ezt azért mondom, mert nyilván ha szereti a barátnőjét, akkor nincsen esélyed, és nem lenne szép dolog tönkretenni egy párkapcsolatot; a másik fele pedig, hogy ha esetleg mégis úgy dönt, hogy téged választ a barátnője helyett, és őt ott hagyja, akkor később benned is felmerülhet a kérdés, vajon téged mikor hagy ott egy másik lányért... Még akkor is, hogyha esetleg esze ágában sincs. Nehéz megbízni valakiben, ha így viselkedik a párkapcsolatában.
2014. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

akkor mit akarsz vele csinálni? barbizni?


minek foglalkozna egy ovissal, ha van neki barátnője?

ha nem tudsz semmivel se többet nyújtani, mint a másik csaj, akkor ábrándozz csak, eltelik majd 4-5 év, és itt fogsz sírni, hogy úristen szűz vagyok 20 évesen, de ciki, a kutya se néz rám, mit csináljak

2014. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de buta vagyxd
2014. jún. 4. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!