Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy idő után elmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő után elmondjam neki, vagy inkább jobb ha titokban marad?

Figyelt kérdés
Lassan másfél évvel ezelőtt volt egy abortuszom, ami fenyegetés végett kellett hogy megtörténjen. Igy utolag össze teszem a két kezem hogy nem tartottam meg exemtől. Mai napig nem tudom feldolgozni. 1 hónapja van egy uj kapcsolatom, és az őszinteség mindkettőnk részéről fontos. De ezzel nem tudom mit csináljak. Ha nem mondom el neki, ugy érzem hogy becsapom, és joga lenne tudni rólam mindent. biztos megértené, de félek hogy ez miatt elutasitana, vagy lenézne. Nem tudom mit tegyek. Anyukám azt mondta ne mondjam el neki, barátnőm azt hogy mondjam el, ne legyen köztünk titok. Véleményetekre lennék kiváncsi. Köszi szépen előre is.
2009. dec. 16. 12:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Végülis, ha már a barátnőddel kibeszélted, talán joga van annak is tudni, akivel össze fogsz feküdni..
2009. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hali!Az a véleményem, ha tényleg szeret akkor nem lehet akadály a múlt.De neked is túl kell lenned ezen a rossz eseményen, s ha párod igazán melletted van segít is megemészteni a dolgokat.Mond el neki szerintem,és hivatkozz arra hogy a bizalom jegyében ezt is megosztod vele!A jó kapcsolat alapköve a bizalom, ezért ez nem lehet akadály!
2009. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el. Ezért tuti nem fog lenézni, vagy elutasítani, viszont rosszul fog esni neki ha máshogy, máskor tudja meg. és becsapva érezné magát. Nyugi, biztosan szeret, és ez a kis apróság nem változtat rajta. :) Mondd el! ^^
2009. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Sztem mond el neki, és akkor talán ő is bevallja h tripperes xDD
2009. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi. elsőnek üzenem, hogy szerintem neked is van legjobb barátnő vagy barát, akivel mindent megosztasz. nos ezzel én is igy vagyok, akár mennyire is hihetetlen....

Köszi a válaszokat !!!

2009. dec. 16. 12:42
 6/20 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon vicces vagy, de nem iylen válaszra van szükségem. örülök hogy te ilyen poénosan fogod fel.
2009. dec. 16. 12:44
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

12:40! Ez nem apróság, már elnézést!


Kérdező! Mondd el neki mindenképp, hogy tudjon tisztán dönteni: veled vagy nélküled ezek után.

2009. dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek is volt, és én nem ítélem el érte. Próbáld meg egyszer olyan irányba terelni a beszélgetést, és kérdezd meg mit gondol róla. Ha elfogadja, akkor egyszer majd elmoondhatod neki, amikor az alkalmat megfelelőnek érzed. Ha nem, akkor nemtudom... nehéz dió, és remélem minden jó lesz
2009. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom. köszi hogy irtatok.
2009. dec. 16. 12:52
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki.Nekem is volt "legjobb" barátnőm, nem is egy, mégis sorban csalódtam bennük.Szóval ne mástól hallja meg.Elég baj, hogy így történt az életedben ez a dolog, de ne rágódj a múlton.Légy a pároddal őszinte, ha szeret, megérti, főleg, ha nyomós okod volt az abortuszra.
2009. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!