Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha ennyit beszélünk?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel egy hónapja vagyok együtt, naponta beszélünk suliban pár percet szünetben, meg néha lyukas órákban együtt vagyunk. Aztán este megint beszélünk chaten pár órát, múltkor kérdeztem nem beszélünk e sokat azt mondta, hogy nem, és nem kell kevesebbet beszélnünk. Amúgy úgy volt, hogy ma bemutat az anyjának, de elvileg neki közbe jött valami.. De én mondtam múltkor, hogy bemutathatna, és mondta, hogy oké, de utolsó pillanatban szólt, ma hogy nem tud. Meg kicsit náthás, és mondta tegnap még chaten mielőtt kimentunk volna, hogy nem akar megfertozni, de kikuzdottem, hogy legyen, és amúgy se bírtuk volna ki előben egymás mellett. Szerintetek rendben van a kapcsolatunk? Neten általában én írok neki, de ha kérdezem, ír - e este, azt mondja igen és meg is teszi. Meg még mondta, hogy szünetekben is lehetne pár csók.
2014. márc. 22. 13:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Az anyjának jött közbe valami. Hétvégén vagy pénteken találkozunk 3-4 órára + suliban 2-3 lyukas óra a hét folyamán.
2014. márc. 22. 13:16
 2/5 liza6789 ***** válasza:
én örülnék ha ilyen sokat beszéltem volna az exemmel . mert azért szaitottam vele mert nem beszéltünk,találkoztunk sokat. 15L
2014. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már miért lenne baj, hogy ennyit beszéltek?

Még mindig jobb minthogy kukák legyetek. :)

2014. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jöhetnek még! Amúgy első kapcsolatunk mindkettőnknek. 16 évesek vagyunk, mellesleg évfolyamtársak
2014. márc. 22. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:

ha mindig eggyütt vagytok egy idő után megunjátok a másikat

már nem lesz olyan "varázsa" az eggyüttléteknek.

2014. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!