Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 év korkülönbséggel a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év korkülönbséggel a nő javára szerintetek működhet egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

A héten találkoztam egyik volt kolléga nőmmel a buszon. Elkezdtünk beszélgetni, kivel mi újság van mostanság. Egymás munkahelyéről indult a társalgás. Kiderült neki még mindig nincs senkije (ahogyan régen sem volt neki, csak 1-2 komolytalan).

Mikor leszálltunk 2 ellentétes irányban indultunk el.

Egyfolytában rá gondolok és azon agyalok talán elkérhetném a számát legközelebb, ha találkozunk.

Visszafog az a dolog, hogy azért mégiscsak 10 év van köztünk. Engem nem zavarna a korkülönbség. De félek, ha neki ez ellenére lenne, akkor esetleg beégek előtte, fiatalnak tartana túlságosan és komolytalannak és jobb ha őszintén beismerem, erre nagy az esély.

Nem tudom ezzel az ilyen korú nők hogy állnának, ha egy hasonló korú srác kapcsolatot szeretne tőlük?

Meg arra is gondoltam az, hogy 6 éve szingli és a szüleivel él, az nem lehet véletlen.

Szerintetek belevágjak? Nem volt még idősebb nőm, főleg ennyi évvel.


27F



2014. márc. 22. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy neki imponálna, hogy egy korodbelinek tetsizk. Nem mondana nemet, ha tetszel neki.
2014. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Naná, hogy vágj bele. Nem veszíthetsz semmit, de sokat nyerhetsz!
2014. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos, a 10 éves korkülönbségre nem nagyon tudok mit mondani, de nekem már 14 éve tart 12 év korkülönbséggel a kapcsolatom. (a nő javára).


Ennek ellenére a félelmed jogos, mert a páromtól is sokszor hallottam, hogy nekem inkább egy fiatalabbal kellene lennem. Hiába mondtam neki, hogy nincs szükségem fiatalabra. Szóval nem az volt a baj, hogy komolytalan vagyok, hanem, hogy mit akarok egy ilyen "vénasszonytól".


Egy évvel voltam csak idősebb nálad amikor összejöttünk!

2014. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as! Én 39 éves nő vagyok, a barátom 26. 2 éve tart a kapcsolatunk, és nekem is ez a félelmem, hogy egyszer csak öreg leszek neki. Hiába mondja hogy neki nem kell más, mert engem imád azóta is, eszébe se jut fiatalabbal kezdeni. Hogy van ez nálatok? Hogy-hogy nem vágytok fiatal lányra?
2014. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es. Nekem is elegem lett a fiatalabb korosztályból. Már 3. éve nincs semmi kapcsolatom. Valahogy az eddigi barátnőim komolytalanok voltak és saját karrier építés meg miegymás járt a fejükben és már sok mindennek meg kellett felelnem, no meg szépen az utolsó nőm meg is csalt egy buliban. Szóval én személy szerint azt is érzem, hogy nekem más területen kellene próbálkoznom. Az idősebb korosztályt valahogy komolyabbnak érzem. Bár ez még nekem is nagyon új, mégis valahogy érzem nekem ez kell.
2014. márc. 22. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki nem mer az nem nyer! Köztünk,sokkal nagyobb különbség van a nő javára.Egyértelműen látszik rajtunk,de egyikünket sem érdekel.Nagyon szeretjük egymást és ez számít.
2014. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem próbáld meg levenni a lábáról, egy próbát megér:)
2014. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én még bízok a fiatalságban, ha sokat mondod neki hogy nem baj akkor el fogja hinni, és túl fogja tenni magát rajta.

Az idősebb inkább azon törhetné a fejét, hogy a saját korosztálya mit szurt el, vagy miért rosszabb?! Ha jó vele akkor tessék kitartani, és meggyőzni a másikat, hogy ő kell neked....

2014. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!