Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működőképes lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működőképes lehet egy párkapcsolat,14 éves korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Én 18/L vagyok a párom 32.Még elég friss a kapcsolat(1 hónap) de eddig jól működik és hosszú távra tervezünk.De a környezetünk nagy része rossz szemmel nézi a kapcsolatunkat és megjegyzéseket tesz.Előre is köszönöm a válaszokat.:)
2009. szept. 7. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást akkor igen, de mivel itt lesznek generációs különbségek, ezért ne örülj, hogy egy hónapig bírod, majd egy évnél kérdezd meg újra.
2009. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, frankó lesz mikor Te 45 leszel, ő 60. Szuper.
2009. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd ezt el, kb ugyanabban a helyzetben voltam mint Te, csak nálunk nem a környezet miatt nem jött össze a dolog, hanem pont a korkülönbség miatt. Ő már teljesen mást akart az élettől, nekem még tanulnom kell, élni, tapasztalni.

18/L

2009. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors reakciókat.:)
2009. szept. 7. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
18 évesen szerintem egészen más dolog foglalkoztat Téged, mint a 32 éves kedvesedet. Egy hónapig minden jól működik. 18 évesen én még egyáltalán nem terveznék hosszútávra. se 32 évessel, se 23 évessel.
2009. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Amugy nem értem, hogy mértnem a veled egykoruakkal kezdesz inkább... mért pont egy 32 évesel? Na mindegy ezt sosem fogom megérteni. Amugy szerintem elégé sok megjegyzést fogtok még kapni,de ha kibirja ezt a kapcsolatotok akkor semmi gond.Talán egy idő után, majd megbékélnek vele. Sok sikert hozzá!
2009. szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

anya 25 volt mikor összejött motohafaterommal...aki akkor 37 volt...kb 10 évig jol elvoltak,lett egy öcsém is...

és most előjött az ami várható volt...anya még mindig csak 40 alatt van,még éli világát (élné)...mostohafaterom meg nyugdijbavonulást várja,elvan a tv előtt...


hosszu távra terveztek?

megnézem...

2009. szept. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én 19 vagyok,és nekem is volt 32 éves párom 2 hónapja. Kiléptem belőle,mert volt egy kisgyermeke (6 éves), leginkább ez zavart,hogy örök 2. vagyok. Ha nem lett volna,tuti együtt maradunk. Ez a pasi 32 évesen jobban nézett ki,mint sok 22 éves. Szép,kidolgozott teste volt,jó stílusa volt és teljesen fiatalos.Pont ma keresett meg engem újra. :) Engem nem érdekel a környezet véleménye,mert még most is felkavar a felbukkanása.Ki tudja,lehet,hogy újra összejövünk. Az pedig,hogy mi lesz 15 év múlva...nyitott ember mindenre,minden újdonság érdekli,ettől nem félek.
2009. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, én 3 éve vagyok együtt a párommal, szinte napra pontosan 14 év korkülönbséggel. Én 23 leszek, Ő 37. Szeretjük egymást. És nem akarok mást az élettől, mint ő. Amire vágyunk, nagyjából ugyanaz. Ő támogat engem, én támogatom őt az elképzeléseiben.
2010. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!