Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb férfira vágyakozom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfira vágyakozom, de van párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

21/L vagyok, és 1 éve vagyok együtt a barátommal, aki 23 éves. Nagyon jól megértjük egymást, szinte mintha a testvérem lenne és nagyon szeretem! De egy gond van: úgy érzem még nem éltem ki magam teljesen, mert vágyom egy nálam sokkal idősebb férfira. Volt már 2 éve párkapcsolatom egy 38 éves férfival és nagyon fel tudtam rá nézni, odavoltam érte...

Tudom az ilyen kapcsolatok általában nem hosszú életűre vannak szabva, de én úgy érzem, még egyszer legalább olyan jó lenne megkapni az érzést, hogy valakire felnézhetek. A mostani barátomra nem tudok felnézni mint férfi sajnos, bár nagyon szeretem, de nincs meg benne az a szikra ami pl az idősebb pasikban vonz.

Most kavarognak bennem az érzések, és képtelen vagyok döntést hozni! Szinte amióta a mostani párommal járunk, azóta bennem van ez a kétkedés.

Egyik vele való beszélgetésem alkalmával elkotyogtam neki ezt a dolgot, és borzasztó ideges lett tőle...azóta nem hozom fel.


Mit tehetek?



2014. márc. 23. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Regisztrálj a vidékilányokponthu-ra és még pénzt is keresel.
2014. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kolosszus22 ***** válasza:

Mégis mit vársz tőle, ha ennyire nem vagy megelégedve a kapcsolatoddal szakíts vele és keress egy öreget, barátod meg majd talál egy normális lányt aki megbecsüli.

Vagy gondoltad majd megengedi, hogy kiélhesd a vágyaidat és néha megdugasd magad egy öregebb faszival?

2014. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hamar elégedetlen vagy vele, szerintem ez csak rosszabb lesz. egyszerűen másra vágysz.
2014. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy vegyen fel műszakállatX''D
2014. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Annyira jó duma ez a "nem éltem ki magam".

Az őszinteség fájna, igaz? Nem vagy belé szerelmes, csak tudod jól, hogy egy apucid korabeli f**szinak max csak egy-két dugásra kellenél.

Ha van benned egy kis gerinc, és nem csak egy ócska ribi vagy, akkro szakítasz azzal a szerencsétlen sráccal. Aztán akkor lehet öreg bácsik után koslatni.

2014. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a gyalázkodókra. Ha idősebb pasi a vágyad, szerezd meg. Szerintem annyira nem lesz nehéz. Nyilván értettebb gondolkodású vagy magad is. De! Az egészséges korkülönbség 5-8 év a pasi javára, és egy 28-29 éves férfi már alighanem nyújtani tudja azt a fajta biztonságérzetet, amitől már boldog lehetsz.
2014. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szakítsatok, mert ez így már nem fog működni.
2014. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
háde maaauni... öreg f @sz kell a méhedbe, öreg f @sz... :DD
2014. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!