Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így most komoly? Ez lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így most komoly? Ez lenne a mai világ?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit szeretek ő életemelső nagy szerelme ő is szeret de mivel nem a legszebb lány vagyok ezért megsem próbálja velem mert fél, hogy mások mit mondanának.

Ez lenne a mai világban a szerelem?


2014. márc. 23. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez.
2014. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ez, sajnos a mai világban csak a külső számít igazán.:S
2014. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lelkemből beszélsz :D


Ugyanez történt velem is, csak amíg azon gondolkodtam h megpróbáljam-e elment a csaj :/ :)


Mivel Te lány vagy azt tanácsolom adj neki egy kis időt és ha nem lép mond meg neki h "Kellesz-e neki vagy sem?", és ne siettesd, csak ha már egyáltalán nem tudsz várni... :)


Sok sikert! :)))


Remélem majd elküldöd pár hét / hónap múlva a story végét! :)

2014. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő nem szeret igazán. Ha szeretne, vállalna.
2014. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen emberek, de ne szomorkodj ez forditva is működik ha érdekel.


"Van egy lány akit szeretek ő életemelső nagy szerelme ő is szeret de mivel nem a leggazdagabb és legmenőbb fiú vagyok ezért megsem próbálja velem mert fél, hogy mások mit mondanának.

Ez lenne a mai világban a szerelem?"


Nekünk se jobb ha ez megnyugtat.

2014. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ha nekem mondaná ezt egy srác, hogy fél, hogy mások mit gondolnak, hát az lenne az utolsó beszélgetésünk. Beképzelt, éretlen tacskókra nem pazarlom az időmet.
2014. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy számítana egy idő után. Ha valaki szerelmes akkor nem érdekli más emberek véleménye. Kétezer évvel ezelőtt sem, most sem.
2014. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Sztem hanyagold ezt a 2000 éves storyt mert nem tudod mi volt akkor.


Egyébként várj ezzel a dologgal és majd kialakul valami, beszélgess vele, beszélgessetek csak nyugodtan. :)

2014. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!