Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti támogatjátok a melegházassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti támogatjátok a melegházasságokat?

Figyelt kérdés
Érveket is szeretnék a válaszokhoz.
2014. márc. 23. 20:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mindenkinek magánügye hogy kibe szerelmes, és az államnak egyenlő esélyeket kéne nyújtania nekik. Ugyanakkor gyereket semmiképp ne fogadhassanak örökbe.
2014. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én igen. Ha valaki egyszer így születik -amiről nem tehet-, akkor el kell fogadnunk, ők is ugyanolyan emberek és nekik is ugyanolyan joguk van a boldogságra, mint a házasságra.
2014. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

A házasság férfi és nő közötti kötelék, melyet örök (mostanában nem annyira) hűséggel pecsételnek meg.

Ugyanígy nem támogatom az egyneműek örökbefogadását célzó törekvéseket sem.

2014. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


Természetellenes, ez egy betegség. Ne támogassuk, gyógyítsuk. Nem zavar ha két egyforma nemű vonzódik egymáshoz csak ne nyilvánosan.

2014. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

Nincs velük semmi bajom ... Mindenki megérdemli h boldog legyen szerintem .. Ki így ki úgy...

21\F

2014. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

Jézusnak s 2 apja volt XD



Na, jó a k.u.rva an.yját az össze b.uz.inak, ezt az idézetet a youtubon láttam ....

2014. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem értelek titeket. Miért lenne betegség? Ugyanolyan szerelem, mint a tiétek. "örök hűség"... Ahha. Kb. kettő hónap. Amúgy azon gondolkoztam, hogy lehet, hogy azért maradnak olyan sokáig együtt a melegek, mert nem engedik a házasságukat. Persze ez csak egy ötlet. Lehet, hogy csak szeretik egymást, úgy, ahogy egy heteró ember nem képes rá.
2014. márc. 23. 20:35
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem támogatom. Ez betegség. Örökbefogadást meg végképp nem. Nem jó hatást gyakorol a társadalomra, hogy a gyerek azt látja, hogy azonos nemű a szülő. Ez lesz neki a természetes.

A házasság már amúgy is elvesztette a jelentőségét, de így már teljesen, hogy mindenki házasodhat.

2014. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Tehát szerinted a heterók a betegek, a b..ik meg a "normálisak"... Az ilyen hozzáállás miatt (is) fogy a magyar.
2014. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
El vagytok tévedve. Egy szóval sem mondtam, hogy a melegek a normálisak, bár azt kell mondanom, hogy bizonyos szinten igen. Ezek után kort is kérek a válaszok után!
2014. márc. 23. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!