Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha egy férfi elég tehetős, gazdag, akkor a külseje csak másodlagos szempont?

Figyelt kérdés

Tehát úgymond a nők küzdenek olyankor a pasiért, akinek sok pénze van? Még akkor is ha nem egy adonisz hanem egy kissé elhízott, de alapvetően ad magára?


És úgy általában inkább a nőnek kell jól kinézni nem pedig a férfinak ugye?


(Ok, hogy a nőknek több partnerük lehet, szinte bármikor, amikor csak akarják, de arra nagyon kicsi az esély, hogy az a pasi komolyan is gondolja vele és nem csak szexet akar. Fordított esetben pedig, egy jómódú, átlagos vagy átlagosnál rosszabb pasi, feltud szedni egy bombázó nőt is, akár egy életre.)- Ez volt az én véleményem. Mit gondolsz Te? Köszönöm!


2014. márc. 23. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
A mai lanyok tobbseget csak a penz erdekli.....
2014. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De most őszintén kedves első: ez régen szerinted nem ugyan így volt?
2014. márc. 23. 21:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legfontosabb az arc, utána a kisugárzás és a test. Ezek nyilván külsőségek amik megfelelő belső híján nem sokat érnek, mint pl.kedves, humoros, érzéki, jól lehessen vele kommunikálni, egy hullámhosszon legyünk. Ezeken kívül fontos a kölcsönös bizalom, vonzódás, keltse fel az érdeklődésemet, indítsa be a fantáziámat.....na megtaláltad a leírásomban a pénz szerepét? Nem? Na, ennyit számít.....:)
2014. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Költőnő? ***** válasza:
engem személy szerint mindig is feszélyezett ha túlzottan jómódú volt a srác.
2014. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha nem gazdag és nem is álompasi, attól még a személyisége megfoghat. Mire mennék a pénzzel? Semmi köze ahhoz, hogy az ember milyen. Lehet valaki akármilyen gazdag, ha bunkó, lekezelő és agyilag nulla, akkor előbb-utóbb minden lány ott fogja hagyni :)

( ez volt az én véleményem)

2014. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én most egy olyan pasiról beszélek, aki lelkileg is gazdag. Kedves, aranyos, nem lekezelő. De gazdag. És nem hülye, máskülönben hogyan lehetne gazdag.. Nos?
2014. márc. 23. 21:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy értelmeztem,hogy van egy fickó aki nem tetszik nekem nem mozgat meg bennem semmit....de hoppá kur..va sok a lóvé mégis jóképű meg izé.. vicces...küzdjek érte??? Hány éves vagy kedves kérdező????? 12-13??
2014. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, de nem kell támadni..ez csak egy kérdés. Ne idegeskedj, csak próbálj meg válaszolni értelmesen. :)
2014. márc. 23. 21:45
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem egy normális nőnek, nem a pénz és külső számít. hanem az ember maga, a személyiség, a viselkedés. (persze nem hátrány, ha minden meg van benned)
2014. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és nekem sem a pénz számít, viszont régebben egy tanulmányban azt olvastam, hogy vannak nők, akiknek az, hogy a férfinek pénze van, egy olyan jó tulajdonság, ami miatt képesek szabályosan bele is szeretni. Tehát az ilyen nők nem tudatosan számítóak, hanem egyszerűen ettől indulnak be.
2014. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!