Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknél szerintetek is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél szerintetek is a pénz az elsődleges szempont?

Figyelt kérdés
Akárki akármit mond, egy nőnek a pénz az első. Ez tapasztalat, meg ez így van. Akinek vastag a pénztárcája, annak nincsenek gondjai a "szerelmi" életével.
2013. febr. 26. 20:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem F
2013. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem mindnek.
2013. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
vannak olyanok, de többnyire nem
2013. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Van ellenpélda!

Van egy ismerősöm, elég pénzesek. Gyerek is sportautóval jár, és mégis lúzer a csajok terén. Szóval nem csak a pénzre utaznak a csajok!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__40..

2013. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
nem feltétlenül, de akinek sok pénze van BÁRKIT megkaphat, hiszen MINDENKINEK megvan az ára - egyeseknek nagyobb, másoknak kisebb, de nincs az a nő aki egy hatalmas összegért ne játszana valakinek a kolbászával néha-néha.
2013. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nah jó, kb. 1% kivétel. De sajnos én ezt tapasztaltam, meg baráti körömben is ez a jellemző a nőkre... Legutóbb megismerkedtem egy csajjal(18 éves), és ő az összes főnökével járt már...
2013. febr. 26. 21:00
 7/24 A kérdező kommentje:
Pontosan! Ha tele vagy lóvéval akárkit megkaphatsz. Minimum alkalmakra tuti!
2013. febr. 26. 21:01
 8/24 anonim ***** válasza:
Neme gy százalékot kivéve, a nők TÖBBSÉGÉNEK nem ...
2013. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"Akárki akármit mond, egy nőnek a pénz az első. Ez tapasztalat, meg ez így van. Akinek vastag a pénztárcája, annak nincsenek gondjai a "szerelmi" életével."

ez teljesen így van. nincs mit hozzáfűznöm.

2013. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi 8-as. Hát öreg akkor te pont olyan nőket fogtál ki, akiknek nem a pénz volt a fontos, vagy csak jól leplezték...
2013. febr. 26. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!