Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom hogy belemerjek e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom hogy belemerjek e vágni ebbe?

Figyelt kérdés
Van egy srác.volt bnőjét velem csalta meg ami nemszép dolog tudom de már nagyon gáz volt a kapcsolatuk..elkezdtünk kavarni minden jó volt de visszhallottam h irosgat más lányoknak is.Volt 1 hét mikor nem beszéltünk de utánna elkezdett keresni hogy mennyire hiányzok neki..stb de félek h ugyanugy irosgat másoknak is és visszamehet volt bnőjéhez..ha őt megcsalta akkor engem ? sokat éjszakázik mert zenész.bár mondta hogy engem sosem csalna meg mert mindenben passzolunk egymáshoz az igaz.. és szeretne velem komoly kapcsolatot.de nemtudom hogy belemerjek e vágni? meg hogy ha belevágok miből tudom levenni h megcsal-e vagy hasonló?
2009. dec. 16. 19:49
 1/5 Andrewka ***** válasza:

Szerintem esélytelen a komoly kapcsolat.

Már leírtad miért.


22/f

2009. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Xaba89 ***** válasza:
Egy probat meger.Ha megcsal akkor meg dobod.Ennyi az egesz
2009. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem:) az egyik azt irja a másik azt.:D mégmostsemtudom XD
2009. dec. 16. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne pazarold rá magadat, valószínűleg ez a srác alapból ilyen "kavarós", szóval amint megvagy neki onnantól fogva már más csajokkal is felveszi a kapcsolatot...
2009. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem se foglalkozz vele :S a végén még csalódnál és jól megbántana. rengeteg ilyen srác van,akiket nem bírok megérteni.

figyelj. én is ismerek egy fiút,aki..hát elképesztően jól néz ki,olyan kisugárzása van hogy csak na:D tényleg minden lányt megkaphat és meg is kap...minden hétvégén más lánnyal kavar, ezt tudtam én is természetesen,de egyik hétvégén én is kavartam vele:D hát egy voltam a sok közül..tudtam h semmi nem lesz belőle...mert egy idióta...de nekem jól esett végigsmárolni vele egy estét. nem vettem komolyan sem...

aztán rá két hétre megtudtam, hogy hoppá neki már szeptember óta van egy barátnője:D és hát...folyamatosan megcsalja szegény lányt...nemtudom hogy van képe ezt csinálni.

szánalmasak tudnak lenni a srácok.

hidd el nekem,majd találsz egy sokkal jobbat,aki ezerszer jobban megérdel téged;) :) őt meg hagyd...még ha minden áron kerek és akar valamit akkor is...mert tudod kutyából nem lesz szalonna...ha veled megcsalta a bnőjét akkor honnan veszed hogy nem csinálná ezt meg akkor amikor veled jár?...szóval itt a bibi..

hajrá;)

2009. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!