Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egyszerűen nemtudom kimutatni a szeretetem

Figyelt kérdés
A barátnőm is ezért szakított velem mer nemvagyok képes arra kimutatsam azt hogy szeretem pedig szerettem
2011. nov. 1. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat ,vegyel neki egy honapba 1 viragot csokoladeval ,es mikor kanos ,mutasd meg neki hogy te vagy a ferfi! :D


nameg mond hogy szeretlek! :)

2011. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:
Legyél vele őszinte, ismerd meg őt rendesen, tudd mikor kire vágyik. Kényeztesd, figyelj oda rá. Nem olyan nehéz, csak ne legyél paranoiás, hogy ő biztos át akar verni, meg biztos másik palikkal akar dugni, meg hasonlók. Bízz benne és érd el, hogy ő is bízzon benned. Ne legyél olyan szürke, hallgatag ember, mondd ki amit érzel!
2011. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az utcán mentek,fogd meg mindig a kezét!!!

Heti egyszer mond a szemébe a sz betűs szót!!!

Ha esetleg a szokásosnál tovább vagytok távol egymástol akkor havd fel és mond meg neki hogy hiányzik neked és ezt azzal tudod nyomatékosítani amikor találkoztok ,akkor szorosan átöleled és mondod neki hogy nagyon hiányzott!!!

Néha egy kis apró figyelmesség nem árt,pl valami apró de finom csoki,virág,kulcstartó!!!

Többet kell rá odafigyelned és meghallgatni hogy mit mond....

Érdeklődj többet hogy milyen napja volt ....

Néha meglepetés szerűen adj neki puszit vagy dugd meg... :)

Annyi minden van még,csak oda kéne a partneredre figyelned és ha valami nem megy rákérdezni hogy mitől mehetne jobban...

Javaslom hívd fel kérj Tőle egy randit és akkor egy csokor rózsa keretén belül mond el neki hogy szereted és bocsánatot kérsz tőle hogy eddig ezt nem tudtad kimutatni mert nehezen nyílsz meg az emberek elött,de együtt dolgozhatnátok a javulás érdekében...

Szerintem egy próbát megér!

Sok sikert!

Üdv!

2011. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!