Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti szoktátok tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szoktátok tudni róla, ha a barátnőtök menstruál? Avagy lányok, el szoktátok mondani a barátotoknak, hogy épp megvan?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan párokhoz szól a kérdésem,akik nem élnek nemi életet.:) Nekem volt olyan barátom,akinél nem lehetett felhozni,tabu téma volt az egész,a mostanit viszont érdekli a dolog,ha kell elmegy tamponért a boltba,meg ilyenek..:) Érdekelne még,hogy fiúk ti hogy viszonyultok a témához? Sajnáljátok a barátnőtöket,esetleg van,aki undorodik a téma hallatától is?

16L


2014. márc. 23. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

nem undorodom láttam is már.


mi több volt már használt tampon is a kezemben, de nem azért mert "gerjedek" az ilyenre csak kivittem.


Szerintem bunkóság ha valamelyik pasinak ez undorító vagy tabu, ennyi erővel az is az ha náthás a másik?

2014. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Természetes, hogy tudom.
2014. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
én elmondtam a páromnak akkor is amikor még nem éltünk nemi életet..szeretem, ha tudja, mert olyankor összebújunk filmet nézünk, megértőbb velem, mert sok lányra úgy hat, hogy stresszesebb, hamar felhúzzák magukat apróságokon.
2014. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :) am hány évesek vagytok? Nyilvàn meg van a korosztály akik ezzel cikizik a lànyokat,de làtom ti az érettebbek közé tartoztok.:)
2014. márc. 23. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:
19 - első
2014. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez egyértelmű,hogy megbeszéljük,bár mostmár így a gyógyszernek hála beállt a dátum így nem nehéz megjegyezni.

Engem régebben kérdezgetett róla,hogy jobban átérezze és amikor nagyon szenvedek a hasfájástól látom rajta,hogy sajnál,de ez az élet rendje.

2014. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

27


(2-es)

2014. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

én 16. (mindjárt 17)

3-as válaszadó voltam.

barátom(18)

2014. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 harkow válasza:
persze.
2016. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az én barátom is szokta tudni, még akkor is, ha nem mondom ki... Csak nem tudom eldönteni, hogy hogyan viszonyul hozzá, meg, hogy egy fiúnak milyen erről hallani, de úgy látom, hogy olyan semlegesen. :D
2016. jan. 10. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!