Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy néz ki a barátom a hátam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki a barátom a hátam mögött füvezik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve. 19 vagyok, ő 25, másfél éve vagyunk együtt. Ő régen napi szinte tolta ezt a dolgot, de leállt. Megbeszéltük, hogy nincs fű, nem tép, ha nem vagyok vele "nem látom". Most pár dologból úgy néz ki, még is csinálja a hátam mögött. Nem nagyon (bele-beleslukkol a cigibe, több haverja is tolja rendesen). Tegnap pl öccsének élettársával beszéltem, volt egy buli, ami barátoméktól indult, mi városba találkoztunk később és úgy mentünk tovább. Azt mondta, hogy a szeme előtt fújták a cigit körbe. Én erre rákérdeztem és barátom tagadja (tudja, hogy nagyon kiakadnék). Hiába mondtam, hogy dehát látták. Nem vesztünk össze, azt hiszi hiszek neki. Nem tudom mit tegyek, nem akarom elveszíteni, de ez nem állapot, hogy hazudozik. Segítsetek, kérlek! :(
2009. dec. 16. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

a drogok sok hazugságra kényszerítik az embert ez tuti.

asszem ő közted és a fű között nem bír rendesen választani, inkább a füvet választotta.

2009. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
én salgótarjáni vok ,nem kell szamuráj?
2009. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem kössetek alkut.Mond meg neki kerek perec hogy ha tép akkor nem lehettek együtt de neked megkel engedned hogy legalább havonta egyszer szívjon.ha szeret akkor bele fog menni.
2009. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

szerintem túlliheged

ha nem rendszeresen csinálja, akkor komolyabb baja sem lesz tőle.. egy pár slukk egyébként sem túl sok, egy sörtől jobban óvnám

2009. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ő is ezzel érvvel.. és oké, de hazudik :( és ez nekem nagyon fáj.
2009. dec. 16. 20:27
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
gratulálok az utolsónak... ezaz drogozzon!!! istenem
2009. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

én köbö egy hónapban egyszer ha eltolok két-három slukkot a haverokkal szóval nem vagyok nagy felhasználó bár ez régen nem így volt ...de mióta nagykorú vagyok nem merném napi szinten tolni de csak az illegális mivolta miatt nem...én nem látok benne semmi rosszat és nem érzem azt magamon hogy bármiféle agyi visszamaradásom lenne ...érettségim van két szakmám...szóval nem vagyok hülye és agyilag visszamaradott...ja és azt hozzáteszem hogy sima cigit életemben nem szívtam ami szerintem sokkal károsabb a szervezetre


a pasidat meg nem ismerem...a körülményeket sem..de nekem az a véleményem hogy amíg nem lépi át a füvezés kategóriát baja nem lesz...esetleg csak a törvénnyel de az más tészta

2009. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
tilthatod, kiakadhatsz miatta.. ezzel a hazugságot éred el.
2009. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod a hátad mögött csinálja? Hát fordulj meg... xD

(Szar volt, bocs.) Szerintem se tiltsd, ne is akadj ki, bár tudom nehéz! De ezzel tényleg csak azt éred el hogy titkolózni fog előtted, és mástól fogod megtudni hogy mizu! Próbálj segíteni neki, beszélje vele szépen higgadtan! Mondd el neki, hogy milyen nagy kárt tesz magában és benned is ezzel!

Ha nem fogadja el és nem akar leállni akkor marad egy B terv, aminél csak a szakítást gondoltam! Ha tudsz jobbat, hajrá!

2009. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
minnél jobban tiltasz valakit valamitől annál jobban csinálja. lényrg:ne tiltsd tőle.de csinálj úgy mindig mikor vele vagy mintha nagyon szomorú lennél.ha megkérdezi mi a baj mond meg neki hogy ne füvezzen semennyit.
2009. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!