Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki jött össze újra a párjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki jött össze újra a párjával szakítás után? Megbántad?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg, először megcsalt, majd bosszúból összejöttem vele majd én is, titokban maradt a dolog, de végül ő is megcsalt megint.
2014. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk úgy tellik el a hét.3x szakítás,majd óriási szex és békülés

.Már vagy 8 hónapja ez a program.Hogy mi lesz a vége,nem tudom

2014. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg. Azóta is együtt vagyunk és a kapcsolat csak jobb lett, mert jobban vigyázunk a másikra, nehogy elveszítsük :)
2014. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Össze anno, de megbántam. Azóta nem vagyunk együtt.
2014. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos.. Akkor úgy éreztem nem bírom nélküle, de utána ugyan olyan volt..
2014. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legelső komoly kapcsolatomban mi is egyszer kibékültünk, de csak fél évig tartott a második...
2014. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Együtt voltunk másfél évig aztán nagyon nagyon csúnyán szakítottunk és rá pár hónapra újra összejöttünk. hát. Úgy tudnám leírni mint mikor a kihűlt sültkrumplit egy laza moztulattal bedobod a mikróba. szóval borzalmas volt. kemény két hétig tartott. Én nem ajánlom de ahogy gondolod :))
2014. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Életem második kapcsolatában 10 hónap alatt 3x szakítottunk , majd összejöttünk újra.


A negyedik szakítás volt végleges. Már először sem szabadott volna hagynom hogy rábeszéljen a folytatásra. Szerencsére a végén volt erőm és otthagytam végleg.


Azóta már megtaláltam az igazit. 2,5 éve házasodtunk össze:)

Az exem még mindig egyedül van. Egy csaj se bírta a beteges féltékenységét. Azért tudom mert pár hónapja megkeresett, és vérig volt sértődve hogy már férjhez mentem. Panaszkodott hogy nincs senkije...össze akart jönni velem újra. Azt képzelte hogy majd elválok... Jó vicc. Elküldtem a francba.

2014. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!