Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 16 éves csajnak karóra jó karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Attól függ :

ki ő Neked,

és mennyi idős a kapcsolat,

és milyen értéket szánsz rá.

2009. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Jó...

De nagyobb sikert aratnál, valami tacskó méretű plüss állatkával!!!

Ha szokott késni a barátnőd a randikról vagy mittomén minek nevezitek, akkor NE vegyél neki órát! Legfeljebb csak a poén kedvéért...

2009. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Jó a karóra, kivéve ha nem akarod fölhúzni egy karóra!
2009. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Kurpi urfi ***** válasza:
Simmán... habár ez nem függ se nemtől se kortól, egyszerűen csak vannak emberek akik szeretik a karórákat s vannak akik nem.
2009. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha szeretne... amúgy én nem örülnék neki:S
2009. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ő a barátnőm és 3 hónapja vagyunk együtt!!!kb 10000ft szánok rá!
2009. dec. 16. 21:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó, én tuti mást vennék. Ez mondjuk hasznos, de én olyat vennék, amire magától nem költene. Annyi minden van, aminek esetleg jobban örülne, ami rád emlékeztetné. Pl. vannak ezek a digitális képkeretek, megfizethetők, manapság baromi népszerűek. Feltölthetsz magatokról képeket rá, aztán ott lehet az asztalán. De vannak ugyanilyen kulcstartók is. Vagy ha ennyit nem költenél, akkor szerintem is valami plüss cucc, vagy egyedi párna, ilyesmi.
2009. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem.ha van rajta óra akkor minek neki kettő?ha nincs akkor meg valószínűleg nem is akar.bocsi.
2009. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tudod, nálunk is (és normálisabbaknál is gondolom) meg van minden forintnak a helye a háztartásban és félre ne értsd de nem sajnálom a Páromtól a pénzt az ajándékra, de nem költenék 10.000 ft-ot rá! Főleg nem 3 hónap után...Lehet, hogy sóhernek tartsz, de ez a véleményem!
2009. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én sem vennék karórát. Olyan eröltetett. 3 hónap után egy plüss-szarnak is örülni fog, nem kell túlzásokba esni :)
2009. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!