Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már féltékenyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már féltékenyek a múltra? -gondolom meghülyültem, de még sose éreztem így.

Figyelt kérdés

a párommal 4 hónapja vagyunk együtt, oda vagyunk egymásért.

nekem viszont beférkőzött egy gondolat a fejembe... arra gondolok hogy az előző barátaival, hogyan szeretkezett, miket csináltak vele, és ő velük. Lehet értem azokat akik szűz nőt választanak arának...

Ja sose adott okot, hogy féltékeny legyek!

Van bajom mi?? :-(


2009. dec. 16. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Te úgy viselkedsz mint egy lány.Azok szoktak féltékenyek lenni a párjuk múltjára.
2009. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
igazából nincsen bajod, féltékeny típus. én két éve vagyok együtt a barátommal, nekem ő volt az első 19 évesen, előttem volt egy három éves kapcsolata.. tisztában vagyok vele hogy engem szeret, ettől függetlenül nem szeretek róla hallani. pedig a szobájában van néhány emlék.. sőt pont a héten találtunk még bugyit is.. na az nem esett jól így két év után:( pedig tudom, hogy csak ott maradt, és barátom azt se tudta hogy a szobában van ilyen:)
2009. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nincs bajod. vagyis van. de ilyen sok mindenkinek van. a lényeg, hogy verd ki a fejedből ezeket a gondolatokat, mert így Te fogsz rá okot adni, hogy elhagyjon. Mert ha sokat parázol ilyeneken, az érezhető lesz a viselkedéseden, feszültebb leszel és ennek ugye megvannak a következményei egy kapcsolatban. Az én volt barátnőm folyton a volt barátairól beszélt, meg találkozott velük néha, persze az lett a vége, hogy költözött dobott falvára. a tanulság, hogy becsüld meg, hogy a barátnőd egy normális ember, és fogadd el, hogy volt előtted is élete
2009. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sűrűn takarít a barátod.:D
2009. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy mondod:D Gondoltam meglepem rendet teszek a szekrényében, pont ezért mert még kb 14 éves korában hordott felsők is ott vannak, mert hozzá se nyúl a háttérben lévő dolgokhoz, hozzá teszem 21 éves:) Na igen gondoltam meglepem.. nekem sikerült:D
2009. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ok, valahogy el kell fogadnom, hogy volt előttem is élete...

Valahogy.... ha nem folyt meg engem ez a gondolat.

2009. dec. 16. 23:04
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is a párom exnőire riválisként tekintek, és szeretnék jobb lenni náluk.

A harci szellem bennem van. De soha nem gondolkodtam el, hogy ez normális-e, vagy sem... Bizonyos kíváncsiság, és megfelelni vágyás mindenkiben ott lakozik!

2009. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

furcsa, hogy ez nőknél is ugyanúgy is meglehet....

Zavar, hogy mással is volt már ilyen intim kapcsolata, pedig nem sokkal!! csak 4 barátja volt... Ő 31. Állandóan ez jár a fejemben.

2009. dec. 16. 23:10
 9/15 A kérdező kommentje:
nem tekintek rájuk riválisként, csak zavar a tudat, hogy velük hogy szexelt!
2009. dec. 16. 23:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm,akinek a párja ugyanígy gondolkodott,mint te.Féltékeny volt az exekre és állandóan szóvá is tette a barátnőmnek,hogy ezzel és azzal a sráccal milyen lehetett neki a szex stb.Nem tudott túllépni azon a gondolaton,hogy más srácok is hozzáértek "úgy". Ennek szakítás lett a vége,mert a baránőm már egy utolsó koszos k...-nak érezte magát,pedig nem volt az.Összesen két párja volt korábban és ezek is hosszú kapcsolatok voltak.Csak a párja annyit mondogatta neki,hogy már szégyelte magát,teljesen gátlásos lett.

Ne tedd ezt a baránőddel! Ő is elgondolkodhatna,hogy te melyik lánnyal hol mikor hogyan.

Tudom,te magadban őrlödsz és nem mondod a párodnak,de az ugyanolyan rossz.Egyszerűen felejtsd el és gondold azt,hogy ő most veled van,mert te olyan tudsz nyújtani,amit a többiek korábban nem.Nem csak az ágyban értem,hanem,mint társ.Valamit biztos jobban csinálsz,mint ők,mert te vagy a jelen,szeret téged,ők pedig valamiért kikerültek a képből.

2009. dec. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!