Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek gyakorikérdésekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek gyakorikérdésekes Love Storyt?

Figyelt kérdés
Én egyet igen. Kiírta egy csávó, hogy akar-e valamilyen szegedi lány eljönni vele xy filmet megnézni a moziba, volt rá jelentkező. Összejöttek, mikor utoljára jelt adtak itt magukról, akkor már pár éve egy párt alkottak. Vajon van még?
2014. márc. 24. 22:52
 1/8 ganjamanya ***** válasza:
nem, de SeeRPG-set igen
2014. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na akkor meséld el :D
2014. márc. 24. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Alfi beleszeretett G-be.
2014. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 valószínű xDDD
2014. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:D van itt azért még ki nem derült sztori
2014. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, a sajátom. :D

Itt ismertem meg a barátom. Lánynak adta ki magát (méghozzá ordas ribinek), 4 hónapig trollkodta szét az oldalt. Volt mát egy közös gyakoris chatszoba is, ahová mindketten jártunk, és ott vallotta be tavaly nyáron, hogy fiú. Akkor felvett skype-ra, elkezdtünk beszélgetni, nagyon megkedveltem, a trollkodása ellenére egy teljesen normális, rendes fiú. Még azon a nyáron azt mondta, hogy szeret (pedig akkor még nem is találkoztunk), aztán találkoztunk, és azóta is együtt vagyunk immáron 8 hónapja. :)

2014. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó sztori mekkora! én is ordas nagy troll vagyok, jó tudni hogy még akkor él a remény az igaz szerelemre!
2014. márc. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erotikus szotrikat ismerek, amikor ba...gatják egymást a gyk-sok orrból-szájba.
2014. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!