Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kutyaharapást szőrével dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyaharapást szőrével dolog működik nálatok?

Figyelt kérdés

Három napja szakított velem a párom, pedig én nagyon szeretem.

De (talán dacból) elkezdtem neten ismerkedni férfiakkal és találtam egy nagyon szimpatikus férfit, akivel talán párkapcsolat is lehetne belőle.

Vajon nem rontom el, ha ilyen röviddel a szakítás után új kapcsolatba kezdek? Arról nem is beszélve, hogy szemét dolog az új férfival játszani, ha esetleg nem szeretek bele.

Hisz a párom még most is élénken él bennem és akárhogy próbálok nem gondolni a tényre, szeretem őt.


2009. dec. 17. 00:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint ha nem lenne érthető, a szakítás után, most kezdtem el ismerkedni.
2009. dec. 17. 00:21
 2/3 anonim ***** válasza:
hát sztem még várj vele ugyis az ex barátodat keresnéd az uj pasiba aminek semmi értelme .eloszor magadba kell elrendezned a dolgokat 20/f
2009. dec. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod te magadtól is választ,hisz mindent leírtál!Még az exet szereted és szemétség lenne az újjal játszani.Ezt te is tudod,ha megerősítésre vágysz,akkor én azt tudom csak mondani,hogy várj.3 nap még semmi,ez alatt nem lehet felejteni.Le kell zárni a múltat,hogy újra tiszta lappal kezdhess.Ehhez pedig idő kell!
2009. dec. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!