Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a munkahelyi kávézóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a munkahelyi kávézóban a felszolgáló lány. Hogyan tudnám megközelíteni? Szerintetek van rá esélyem az alapján amit a részletekben írni fogok?

Figyelt kérdés

23 vagyok, ő is kb. Munkahelyemen mellett van egy kávézó, ott indítom a reggeleket mindig már 6 hónapja. Ugyanaz a lány szolgál ki minden nap. Nagyon tetszik, mindig nagyon kedves, valami olyan sugárzik belőle ami nagyon megfogott. Haverok szerint egy átlagos csaj, nincs min izgulni, de én teljesen máshogy látom őt.


Amikor másokat szolgál ki, nevet-mosolyog, viccelődik, beszélget. Amikor engem akkor szinte rám se néz, de ha mégis akkor elrántja a tekintetét vagy lesüti a szemét. Mindig mosolyogva fogad, egy-két szót beszélgetünk, de úgy érzem hogy feszélyezve van vagy zavarban a jelenlétemben.


Mindig eltervezem hogy elhívom valahova, de amikor meglátom hogy magas, szőke, jóképű srácok flörtölgetnek vele, mindig elmegy a kedvem. És úgy látom hogy tetszik is neki a dolog. Velük olyan más, mint velem. Ugratják egymást, nevetgélnek meg hasonlók. Rám meg csak mosolyog és mindenfelé nézeget, de úgy látom hogy örül hogyha egy-két nap kihagyás után újra megyek "hozzá". Múltkor még ki is döntötte a kávémat, szerintem zavarában. 10x bocsánatot kért, elpirult, aranyos volt nagyon.


Mit gondoltok? Lehet esélyem nála? Azért félek a dologtól, mert én olyan vagyok hogyha egyértelműen leráz, akkor többet oda a kávézóba nem megyek, de még el is kerülöm őt.


Vicces hogy milyen besz**ri vagyok, amúgy simán szoktam közeledni bárki felé, volt pár barátnőm eddig. De valami olyat érzek ebben a csajban hogy padlót fognék ha nemet mondana, amikor meglátom olyan mintha leállna az idő is. Tudom, nagyon vicces ezt így leírni ...... Az ilyen Facebook dolgokat nem akarom eröltetni, azt meghagyom a 16 éveseknek. Közös ismerős meg nincs senki. A nevét tudom amúgy, de semmi mást róla. Még az is kiderülhet hogy barátja vagy családja van. Ki tudja?



2014. márc. 25. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha nem szólítod le, nem tudod meg, ugyanis ha akarsz valamit tőle, előbb utóbb lépni kell. :)

De neked alapból könnyebb, mintha csak az utcáról lenne egy vadidegen, hiszen 6 hónapja látod, és beszélgetést is könnyebb kezdeményezni, akár a kajával/itallal kapcsolatban.

sok sikert

2014. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

amikor görcsösen akarsz valamit főleg egy lányt, azt ő is észreveszi, hidd el azért más veled.

már az elején elszúrtad, olyan általános dolgokról kellett volna vele beszélgetni, mint a többi, és ha akkor is fenn áll a kölcsönös szimpátia, akkor tovább lépni, így csak valami plátói dolog lesz vagy marad majd.

2014. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én akkor vagyok ilyen, ha tetszik nekem valaki. Ha nem érdekel az illető akkor simán eltudok vele poénkodni. Szóval hajrá :)
2014. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

én azt mondom, hogy ne itt próbáld meg, munkahely erre nem igazán alkalmas, ráadásul ügyfél vagy, meg mindenki szeme előtt, ezzel inkább csak zavarba hozod


fogalmam sincs, hogy, de valahol máshol kellene vele összefutni


lehet azért van zavarban, mert észrevette, hogy folyamatosan bámulod álló brével, és ez frusztrálja

2014. márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, és az online ismerkedést ne nézd le, az nagyon hatékony és nem személytelen, csak virtuális
2014. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
beszélgess vele minél többet és próbáld olyan téma felé terelni (koncert, mozi, kiállítás, bmi) amiből egy "spontán" meghívás kialakulhat :)
2014. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is kávézóban dolgozom és amit itt leírtál abból én arra következtetek,hogy lenne nála esélyed. Én is ilyen vagyok, bárkivel elhülyéskedek meg flörtölgetek csak azzal nem megy aki tetszik. Akkor zavarban vagyok.

Nyugodtan próbáld meg. Ha nem teszed bánni fogod nagyon sokáig. Ha mégse jön össze keresel másik kávézót! :)

Sok sikert!

2014. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nuwanda22 válasza:
Szia, na hogy alakultak a dolgok? Mi történt ezután?
2019. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bepróbálkoztam, elutasított. Sajnos. Valamit nagyon benéztem anno
2019. febr. 1. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!