Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leépítettem, mi baja, jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leépítettem, mi baja, jogosan haragszik szerintetek?

Figyelt kérdés

A párommal két éve együtt vagyunk, most elhatároztuk a párommal, hogy összeházasodunk, meg úton van a baba is, minden a legnagyobb rendben.


Van egy fiúbarátom 6 éve, most megmondtam neki finoman, de határozottan, hogy ez az élet rendje, előtérbe kerül a társ a gyerek a barátok meg háttérbe kerülnek, fogadja el, nekem a párom az első, a páromnak meg én, ez így természetes. Ő meg egy barát.

Erre most ő besértődött ezen, letörölt FBról, nem veszi fel a telefont, csak azt nem tudom, nem értem mire fel. Arról meg már ne én tehessek, hogy neki nem jött be az élet, azt mondogatta mi lesz vele most, mert én vagyok az egyetlen barátja, és most akkor magányos lesz, mert persze nője sincsen.


L/24


2014. márc. 25. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szamomra furcsa ,hogy ha ak baratok voltatok,akkor miert kellett leepiteni ..de egyebkent szereny velemenyem szerint fulig beled van zugva.
2014. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szerintem egyáltalán nincs belém zúgva, az azért látszana rajta, meg a viselkedéséből se ez jön le mindig is haverként kezelt.


szerintem az a baja, hogy nekem bejött az élet, van párom, jó munkahelyem, boldog vagyok, neki meg semmi nem jött össze az életében és irigy.

2014. márc. 25. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet féltékenység is, lehet az is amit az első mond. De sanszos, hogy tényleg féltékeny.
2014. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!