Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor szántátok rá magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szántátok rá magatokat az eljegyzésre?

Figyelt kérdés

Leginkább férfiak válaszát várom. Mi volt az,ami ráébresztett arra,hogy Ő az akivel leélnéd az életed? Mik voltak a befolyásoló körülmények (pl. pénz, alkalom) ami miatt későn tettétek meg?

Párom (30/F) ,fél éve együtt élünk ,2 éve leszünk együtt.

Én (20/L) lassan gyerekeket is vállalnék, elég konzervatív vagyok ebből a szempontból, viszont házasság nélkül biztosan nem fogok (ezt tudja is mellesleg). Nem akarom a legszebb éveimet pazarolni olyanra,akinek esetleg csak egy újabb átmenet vagyok.

Konkrétan nem kérdeztem rá, de mindig mást mond, ha a család pl. rákérdez. Valakinek azt mondja,perszee lesz esküvő, másnak nem is mond semmit, csak hümmög. Nem értem?!

Ráerőltetni nem akarom, annak nincs értelme. Hátha ti tisztábban látjátok a helyzetet.



2014. márc. 25. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én elég hamar a feleségem 20 volt, én 19. Már 4 éve együtt jártunk és miután felvettek a főiskolára akkor megkérdtem a kezét. Tehát válasz a kérdésedre alkalom. Most 23 vagyok és van egy 18 hónapos gyönyörű kislányunk.:D irjál ha bármi kérdésed van:D
2014. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En decemberbe jottem ossze a parommal,es 2 honap utan kertem meg a parom kezet, es nem bantam meg . Jo dontes volt, azota eskuvonket tervezzuk, juliusban lesz. Szerintem ha tudod, erzed o eleted parja, ne habozz.Kerd meg a kezet. Elszalasztod az eselyeket, nem biztos hogy kesobb igent mondd.

28/ F

2014. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!