Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatunk végét jelenthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatunk végét jelentheti, ha nemet mondok az eljegyzésre?

Figyelt kérdés

Erős a gyanúm rá, hogy a párom megkérni készül a kezem. 1 évesek leszünk 14.-én, de nem szeretnék igent mondani.

Nagyon szeretem őt, de még fiatalnak érzem magam a házassághoz, és 1 év után még korainak is gondolom. Vajon mennyire ingathatja meg a kapcsolatunkat, ha nemet mondok az eljegyzésre?


2013. ápr. 5. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még mielőtt megtörténik utalj rá valahogy, hogy ilyen fiatalon még nem szeretnéd ezt, valami film vagy hír kapcsán!
2013. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről. Ha ott helyben mondod, amikor előtted áll a gyűrűvel, akkor szinte biztosan a végét jelenti.
2013. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy már megvette a gyűrűt. Megtaláltam a komód aljában...
2013. ápr. 5. 13:46
 4/10 anonim ***** válasza:

hát ha most utalsz rá, akkor rá fog jönni, megtaláltad a gyűrűt, az eljegyzés meg semmi, azt később fel is lehet bontani, nem nagy ügy

nem tudom hány évesek vagytok? mióta laktok együtt? Neked mi az elképzelésed? N

2013. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok, a barátom 25. 3 hónapja költöztünk össze. Tényleg nagyon szeretem, úgy érzem megtaláltam a "másik felem", de azért én még várnék az eljegyzéssel 1-2 évet. Számomra ha elfogadom a gyűrűt, az egy olyan elköteleződés jele, hogy készen állok Vele összekötni az életem, de mint mondtam, jelenleg még nem szeretnék ebbe belemenni.
2013. ápr. 5. 13:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dugd el a gyűrűt :D
2013. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 first blood ***** válasza:
az eljegyzés még nem jelent házasságot, 5 év múlva is hozzá mehetsz az eljegyzés után
2013. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Ismerek olyan aki már csomószor visszautasította a párja mégis kitartóan próbálkozik újra és újra :) Persze ez habitus kérdése is.. van aki annyira megsértődik, hogy többé nem mer eléd állni hasonló kérdéssel.

De ha igazán szeret emiatt természetesen nem fog elhagyni.

2013. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Istenem, bárcsak ilyen problémáim lennének!! :(
2013. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ a kérőgyűrűnek tényleg varázshatalma van... én mikor megkértem a nagy Ő-t kajak szerelmes voltam, aztán szakítottunk és nem is találkoztunk sokáig, aztán most ő gyermekeim anyja és bár össze nem házasodtunk már nem sokat várat magára:)
2013. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!