Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhet ilyenkor?

Figyelt kérdés
7 évvel idősebb férfi, 900 km-re lakik tőlem. Kölyök korom óta ismerjük egymást.Kb. másfél évig jártunk ki együtt, aztán egyszer megtörtént a mindkettőnknek meglepő helyzet és nagyon erősen, tele szexualitással és érzésekkel megvolt az első csók..a 3. csókolózásunk után elmentünk hozzá és hihetetlen jót szeretkeztünk, aztán ő visszament. Egy ideig még beszéltünk. Most várom, hogy haza jöjjön. Nem tudom, hogy mi van köztünk. Legutóbb én írtam neki, már több mint egy hónapja. Most már nagyon beszélnék vele, de nem tudom írjak-e neki.
2014. márc. 25. 19:53
 1/1 Andariell válasza:
Annyit kellene írnod hogy "Helló! Hogy vagy?" Ebből látja hogy érdeklődsz felőle, de teret adsz neki. Szerintem ő is ugyanezen van,hogy írni akar neked, de nem tudja hogy mit. Így ezzel, talán kicsit meglököd és írni fog. Először beszélgessetek semleges témákról. Hogy ne legyen az a zavaró érzés, és egykicsit oldjon a hangulat.
2014. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!