Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet a legkisebb fájdalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a legkisebb fájdalmat okozva szakítani?

Figyelt kérdés

Ő AZT HISZI MINDEN OKÉ, PEDIG MÁR RÉGÓTA NEM AZ! Ő JÁTSZOTTA EL A BIZALMAT.

VAN EGY 3 HÓNAPJA NEM MŰKÖDŐ KAPCSOLATOM. AZ ELEJE CSODÁS VOLT MÍG RÁ NEM JÖTTEM HAZUDIK. KÜLÖNBÖZŐ KIFOGÁSAI VOLTAK, ÉS AZ UTOLSÓ 12 SZABADNAPJÁBA NEM FÉRTEM BELE. SZERINTE JÓ A KAPCSOLATUNK, NEM ÉRZI, EZ ÍGY NEM JÓ!LENNE MÁS, AKI SZERETNE, DE FÉLEK SZAKITANI, NEM AKAROM MEGBÁNTANI. MIKÉNT LEHET DIPLOMATIKUSAN SZAKITANI?MÁR NEM SZERETEM, CSAK SAJNÁLOM. DE ADDIG NEM AKAROK A MÁSIK FELÉ NYITNI, MIG LE NEM ZÁRTAM. DE NEM TUDOM HOGYAN TEGYEM!Ő AZT HISZI MINDEN OKÉ KÖZTÜNK. SAJNOS GYENGE VAGYOK, DE FÁJDALMAT NEM AKAROK OKOZNI NEKI. DE IGY SEM MEHET TOVÁBB, HISZEN NEM VAGYOK AZ ÉLETE RÉSZE!40 ÉVES VAGYOK, ELVÁLTAM, ÉVEKIG VOLTAM EGYEDÜL. AZT HITTEM Ő A MINDEN, DE CSALÓDNOM KELLETT. A 3 HÓNAPBÓL 1 VOLT CSAK SZÉP!A TÖBBI SOK ÁTSIRT ÉJSZAKÁT OKOZOTT. VOLT BARÁTNŐ, VOLT ÉLETTÁRS, MIND RAJTAM CSATTANT. AKKOR MEGHALT BENNEM VALAMI. A 3 HÓNAP ALATT 3-SZOR VOLTUNK SZEX TERÉN EGYÜTT. HOLOTT SAJÁT LAKÁSA VAN, INKÁBB A VÁROSBAN TALÁLKOZGATTUNK. NORMÁLIS EZ EGY 46 ÉVES EMBERNÉL? DE LEGFŐKÉPP ARRA KÉREK TANÁCSOT, HOGYAN SZAKITSAK VELE? LEVÉLBEN? VAGY SZEMÉLYESEN? KÉRLEK SEGÍTSETEK!


2007. okt. 13. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szakítani nem szép levélben. Elé kell állni és meg kell mondani. Igen, nehéz. De még most kell megtenni, mielőtt megutálod, mert ennek előbb-utóbb az lesz a vége. Ezt ne várd meg!

Nem lesz könnyű, de mondd meg, hoyg Neked ez így nem jó, ki szeretnél lépni belőle. Mondd el azt is, hogy nem akarod, hogy megpróbáljátok helyrehozni (mert elképzelhető, hogy ezt szeretné), mindenképpen be akarod fejezni. Ne hagyj visszautat, akármilyen nehéz, mert úgy csak nyújtod a problémát.

Nehéz lesz, de ess túl rajta!

2007. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Annak a félnek, aki még mindig azt hiszi, hogy minden oké, nagyon nehéz fájdalommentesen megmondani, hogy vége. De egyenesen és minél hamarabb meg kell tenni, mert én mindig úgy gondoltam, hogy a biztos rosszat tudni még mindig jobb, mint a bizonytalant. Én már levélben is szakítottam, mert nem volt más lehetőség, tehát az is megengedett ha a lelkiismereted elbírja.
2007. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ha ennyire nehéz a szakítás,és nem mered neki elmondani,akkor írd le inkább egy levélben.Lehet nem szép dolog,de könnyebb.Nem kínozhatod magad tovább!Sajnálatból ne maradj senkivel,őt is becsapod,te meg csak szenvedsz!Hidd el utána sokkal könnyebb lesz! Írd meg neki nyugodtan,semmi értelme nem lenne a hebegés habogásnak!És legalább kénytelen lenne "végighallgatni"!Sok sikert!
2007. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!