Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran mondjátok/monda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran mondjátok/mondanátok a párotoknak, hogy milyen szép, mennyire tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Írjátok le a korotok és nemetek is:)
2014. márc. 26. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden nap 17F
2014. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindennap* :D
2014. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kolosszus22 ***** válasza:
Ritkán, akkor ha tényleg úgy gondolom, ha látom, hogy csinos. Túl sokszor nem érdemes, mert értékét veszti és aki túl sűrűn szereti ezt hallani ott önbizalom gondok vannak. Az olyan nőket szeretem akik tisztában vannak magukkal és nem kell őket gyagyázni naponta 6X.
2014. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A nők ezt naponta többször igénylik. Akkor is, ha tudják magukról, hogy rondák.


70/F

2014. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahányszor csak találkozunk.
2014. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Akkor ugye ott 'bajok' vannak,ha én kb 4 hónapja hallottam ezt tőle utoljára?

Mindig próbálok csinosan öltözni,de sosem kapok visszajelzést.

Pl múltkor mondta,hogy milyen fajta női cipők tetszenek neki,melyik néz ki jól. Rá nemsokára én is beszereztem egy olyat,hátha így jobban...de akkor is annyit mondott csak,hogy:jé,van ilyened?

:/

2014. márc. 26. 20:02
 7/7 kolosszus22 ***** válasza:

"Kifogott halat nem kell etetni"!

Nem biztos, hogy bajok vannak, sőt, nem mindenki olyan típus, hogy dícsérgetni a másikat, ha egyébként jó a kapcsolatotok akkor ne ilyen hülyeségeken kezdj problémázni.

2014. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!