Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan férfival aki psoriasisban (pikkelysömör) szenved?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná: A betegség genetikai eredetű, gyógyíthatatlan, NEM fertőző, autoimmun. Kezeletlenül elég ronda bőrtüneteket eredményez (aki gondolja guglizzon).


Sikeres gyógyszeres kezelésemnek köszönhetően 100% tünetmentes vagyok, még szakorvos sem valószínű hogy észrevenné rajtam meztelenül se. Kéthetente kell magamnak injekciót beadni, ha abbahagynám a kezelést a tünetek valószínűleg újra jelentkeznének.


Az állapotom mennyire befolyásolná a döntéseteket lányok?


27/F


2014. márc. 26. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem :/

75/F

2014. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En se :/ 26/f
2014. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és ha nem oltod magad, átalakulsz, mint a pókemberben a gyíkember?
2014. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát mivel próbálok a betegségemhez humorosan hozzáállni ezért az utolsónak válasozlok: Ha nem oltom magam valószínű hogy hámlani és sebesedni kezdene a bőröm (a hátamon és a combomon főleg, arcomon nem).


Az első kettőnek pedig (bár nyilván trollkodnak de azért mégis) fiú vagyok, és lányok véleménye érdekel.

2014. márc. 26. 21:53
 5/7 anonim válasza:
100%
Mivel a betegség nem fertőző és teljesen tünetmentes vagy, sztem teljesen felesleges egy potenciális barátnővel ezt közölnöd. Ha butább vagy félősebb, lehet, hogy oktalanul megijed miatta és faképnél hagy. Csak akkor érdemes ilyet közölni, amikor már elmélyültebb a kapcsolat.
2014. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En szerintem osszejonnek vele, foleg hogy nem latszodik mert kezeli, ez egy eleg kellemetlen betegseg tenyleg, de esztetikailag megterhelo, de te szepen rendben tartod :) kulonben is egy dolog a kulso, ami nyilvan befolyasolo tenyezo, de a belso ertekek is kellenek :) 21/l
2014. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szépen igényesen rendbe tartod magad akkor mi a gond? Szerintem egy ismerkedést, randit nem úgy kell kezdeni, hogy neked gyógyíthatatlan betegséged van. Ráér tudatni, először ismerkedjetek meg.

Anno a párom 2-3 hónap után közölte velem, hogy komoly asztmája van, én igaz nem vettem észre, de nem is az érdekelt tulajdonképpen. Ő is szépen mai napig rendbe tartja magát és nincs vele gond. Mindenkinek van valami baja, nincs full egészséges ember a mai világban sajnos.

A kezelést nem szabad abba hagyni.

Egy lány ha megszeret nem fogja érdekelni, hogy nem látszó gyógyíthatatlan betegséged van.

Persze az Aids, tripper és hasonló betegségek azok mások szerintem..

Ügyes vagy, kezeltesd magad ahogy eddig és kívánom, hogy megtaláld szerelmed.


12 éve - boldog családapa felesége :)

2014. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!