Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyis van ez? Kéne valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyis van ez? Kéne valakinek ilyen lány?

Figyelt kérdés
Ha egy lányról tudják a fiúk, hogy már sokan játszottak vele, összetörték a szivét, akkor hogy viszonyulnak hozzá? Megsajnálják vagy belerúgnak még egyet?
2014. márc. 26. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezekhez a dolgokhoz két ember kell, nem sajnálnám egyik felet sem.
2014. márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem rúgnék bele még egyet de sajnálatból nem jönnék össze vele de azért ha kialakulna a kapcsolat figyelnék rá hogy én ne bántsam..
2014. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lelkileg játszottak vele, vagy testileg, nekem nem mindegy.

Miért rúgnék bele? Vagy akárki más?


Ha lelkileg, és fontos számomra, akkor igyekeznék azon, hogy jól érezze magát mellettem. Ha testileg, akkor is, de távol tartanám magam tőle, mert ezek szerint túl könnyen megy bele dolgokba, ilyen esetben még lassabban történne minden.

2014. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Senkibe nem szoktam belerúgni de megsajnálni sem annyira. Akivel ennyiszer el lehet ezt játszani ugyanúgy felelős a helyzetéért.

Tiszta hülyeség amikor egy lány a fiúkat szidja vagy hibáztatja mert mindig átverik és kihasználják.

Szóval ugyanúgy viszonyulok hozzá mint bárki máshoz, maximum valamivel óvatosabb vagyok és nem célozgatok neki egyértelműen.

2014. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Én belerúgnék.De én mindenki mással ezt csinálom.
2014. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Moszuke ***** válasza:
az ismerkedés első szakaszaiban kipuhatolnám, hogy tanult-e a múltból, ha igen akkor oké, ha nem akkor meg békén hagynám.
2014. márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 WheneverYouWant ***** válasza:
keress olyan fiút akibe már sokszor belerúgtak...
2014. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

attól függ.

mert ilyen behatások után vagy megkeményedik,vagy még könnyebb préda lesz.

amúgy a szív összetöréssel nincsen probléma,ha nem önsajnáltató hanem aktív,viszont ha a játszottak vele jelentése a visszhangosra van dugva mindenki álltal,az megint más.

2014. márc. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy viszonyulnék hozzá, mint bárki máshoz. Ha bejön, persze, hogy kéne.

Féreg meg nem vagyok, hogy "csak úgy" belerúgjak valakibe.

2014. márc. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A sokan játszottak vele azt jelenti jelen esetben, hogy sokan feküdtek le vele?


Ha igen akkor se szokott engem ez érdekelni. Ha tetszem neki és ő is tetszik nekem akkor minden oké. Belerúgni nem szoktam senkibe se.


Viszont egy sokszor megbántott csaj sokszor csak erről tud beszélni és ez lesz fő témája, mert nem hisz, senkiben és semmiben, az viszont már riasztó. Ilyenkor hátra szoktam lépni egyet, mert ezek a csajok lehúznak teljesen érzelmileg az embert.


Ha az utóbbit el tudod fojtani, akkor semmi gondod nem lesz

2014. márc. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!