Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az rendben van, ha én 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rendben van, ha én 20 éves vagyok, a lány pedig 23? Van valakinek tapasztalata, hogy a későbbiekben adódnak-e ebből problémák?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi. Nem tudom, honnan vetted ezt a butaságot.
2012. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akkor van gond, ha két év múlva a lány bekattan és gyereket akar, te meg még bőven az iskolapadban ülsz. De ha szeretitek egymást, és mindent megbeszéltek, akkor az ég világon semmi gond nem lehet ebből.


24/N

2012. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Gyereket 25 évesen??? :D Kizárt. Itt pont arról panaszkodtak vmelyik héten, hogy még a 30 körüli nők se nagyon akarnak már elköteleződni.

De 30 körül jön a gyerek utáni vágy általában. És akkor sem feltétlenül jár együtt a házasság iránti vággyal.

2012. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De olyan választ/kérdést is olvastam, hogy a csaj azért választ fiatalabb fiút, mert az még nem akarja mindenáron eljegyezni. (Nem a kérdezőnek szánom ezt, az ő barátnőjének talán nem ez a fő szempont!)
2012. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát a nők nem egyformák. Nekem eddigi 4 barátnőmből 3 sose akart házasságot. Elköteleződni se nagyon akart, és gyereket talán kettő akart de azt is csak együtt élve/egyedül.

Egy viszont már 20 évesen férjhez akart menni (úgy értem, majd később tervezte) bár még most se ment férjhez.

2012. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nagyon szeretjük egymást, csak az az én problémám, hogy kissé gyermek vagyok még mellette. Ő már érett nő, én pedig egy éppen felnőtté váló fiú. Attól félek, a későbbiekben a gondolkodásbeli különbség konfliktusokat szülhet. A nők inkább érettebb, idősebb férfiakra vágynak, szinte nem hiszem el, hogy ilyen gyönyörű nő az enyém lehet.

2012. jún. 30. 20:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Hidd el nyugodtan. :) A legtöbb párnál, akiket ismerek, legfeljebb 1-2 év már átlagban a korkülönbség, és sokuknál a lány idősebb. :) Ha szeretitek egymást, minden rendben lesz.
2012. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3-4-es nek:


Magamból indultam ki, 20 évesen még én sem akartam se férjhez menni, se gyereket szülni, ma meg minden gondolatom ekörül forog. Kifejezetten vissza kell fognom magam, hogy a barátomat ne sokkoljam ezekkel a dolgokkal, mert még friss a kapcsolat. De én pont ezért nem választok korombeli srácot, mert ők még nagyon nem gondolnak családra, gyerekre. A párom 30, ő már azért kezd...


24/N

2012. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

24/N

Én csak a saját ismerettségi körömről nyilatkozhatok. Ugyanazokról a tapasztalatokról tudok beszámolni, mint a másik válaszadó: 5 30-hoz közeli nőismerősömból kb. 3 nem akar elköteleződni, sőt, sokan a kifejezett eljegyzési szándékra mondanak nemet.

Kb 2 következetlen "házasságpárti".

2012. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mármint a 24 éves nőnek szólt a válasz. :) Vannak még olyan lányok, mint te, bár szerintem átlagban egyre kevesebb.

A te korodban még máson jár az eszük (nem feltétlenül rossz értelemben).

2012. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!