Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért mennek tönkre leggyakrab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mennek tönkre leggyakrabban a párkapcsolatok, mert a külső benyomásnak élünk és emiatt úgy megyünk bele egy kapcsolatba, hogy nem ismerjük meg a másikat?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre a környezetembe ,de mindenhol, hogy nagyon hamar tönkre mennek a kapcsolatok, de ha ki is bír több időt egy kapcsolat, akkor is előbb utóbb szakítás lesz a vége.

Szerintem, azért mert csak a pillanatnak élünk. Megismerünk egy helyes, határozott jó kiállású pasit vagy egy szép, csinos nőt és úgy gondoljuk, hogy ez elég egy párkapcsolathoz és nem ismerjük meg eléggé a másikat és így rohanunk bele egy párkapcsolatba....aztán jön a sírás rívás, meg hogy minden pasi csak azt akarja, meg minden pasi egyforma, meg minden nő egy ri*i stb stb....


2014. márc. 27. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

így van.

:-)

2014. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kolosszus22 ***** válasza:

Pontosan, a legutóbbi lánnyal éppen így jártam, még figyelmeztettem is, hogy adjunk időt a másik megismerésére, de egy hónap múlva már burkoltan "követelte", hogy hivatalosan kapcsolatba legyünk, pedig még számos dolog volt amit nem tudtunk a másikról. Főleg a nőkön érzem a sietséget ilyen téren, mert annyira nagyon tartozni akarnak valakihez és le kell fixálni magukat, különben úgy érzik csak lógnak a levegőben, aztán meg jön a szívás.

26F

2014. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van! A legtöbb embert a külső érdekli, aztán ha ez megvan, akkor mindenki megpróbálja a másikba belelátni a hiányzó dolgokat, csak ez nem igazán szokott működni.
2014. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!