Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szégyelli csomó ember a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyelli csomó ember a régi barátnőjét/barátnőit? Mai szemmel mindegyik azt mondja "úristen, miért tetszett nekem? "

Figyelt kérdés

Gondolom változott az ízlésük, de egy csomó csomó haver, osztálytárs, ismerős, mikor eszükbe juttatom a volt barátnőjüket, vagy egy képet látok róluk, mert előkerül akkor mindegyik azt mondja, hogy "űristen hogy néz ki xy Hogy tetszhetett? Tök ronda!"


Miért szégyellik? Mármint akkor régen tényleg nagy volt a szerelem, ott enyelegtek, így pár hónap/év után meg elszégyellik magukat.


Most tényleg már rondának látják már a régi barátnőjüket, vagy esetleg haragban váltak el, és ezért mondják?



2014. márc. 24. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem tapasztaltam.
2014. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert gyávák! Sok ember azt hiszi ettől menő. De tévedés. Azért mondják ,hogy megmutassák ,rég túlléptek az illetőn ,sőt nem akarnak vele újra együtt lenni. Közben még lehet bánják ,hogy otthagyták őket és nem merik már kifejezni érzéseiket ,így úgymond belemenekülnek a hazugságba ,hogy elhitessék magukkal ,hogy már nem szeretik az adott személyt. Saját vélemény habár én még csak külsősként tapasztaltam fiatal korom miatt: 14/L :)
2014. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
a szerelem vak szokták mondani plusz simán ki lehet ábrándulni valakiből.
2014. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én azért szoktam mondani h úristen hogy járhattam vele, mert így visszagondolva simán észrevehettem volna hogy csak szexet akar, de elvakított a szerelem, amúgy a külsőjével nem volt bajom, csak kiábrándultam belőle amikor kiderült a dolog meg h megcsalt..
2014. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kolosszus22 ***** válasza:

Én nem szégyellem egyiket sem, pedig volt akivel nem szépen váltunk el.

26F

2014. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem arról van szó, hogy elolvad a cukormáz, és úgy már nem illik bele az ember ideálképjébe az egykori társ.

Nem egy olyan barátnőm volt, aki külsőleg sose volt álomcsaj, és évek múltán megnézve a képeket (úgy, hogy már elmúlt minden érzésem feléjük) rájövök, hogy teljesen ellentétes az én (külső)ideálommal.

2014. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2016. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!