Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Járnátok (újra) egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok (újra) egy sráccal, aki megcsalta az aktiális barátnőjét miattatok?

Figyelt kérdés

szóval kicsit fura a szitu :)

az történt,hogy elcsattant egy csók köztem,és volt barátom között (tavaly előtt voltunk együtt)...s neki van barátnője...

egyébként a srác egyáltalán nem az a típus,aki megcsalna bárkit is... sőt,mondta is hogy sosem csalt meg még senkit

és most mégis :| miattam...


és most eléggé úgy néz ki a dolog,hogy újra összejövünk... csak valahol mélyen bennem van a félsz,hogy mi van ha engem is úgyan így megcsal majd.. ? :/


ti mit gondoltok?


2014. márc. 27. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Most azt gondolom, hogy elmegyek inkább aludni. :)
2014. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jogosan félsz azt gondolom :)
2014. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jóéjt neked :)
2014. márc. 27. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:
A csók megcsalásnak számít?
2014. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nyilvan felidezve a regmult egyutt toltott idot, elcsattant ez a csok , es ujra fellangolt a szerelem. De atkell gondolni, h miert szakitottatok anno, es lehet h ez a csok hiba volt. Viszont ha komoly, akkor a srac baratnojenek muszaj megtudnia, nem szabad atverni.
2014. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem mennék vissza az exemhez. Mondjuk az előző barátom megcsalt, be is vallotta, azt mondta, hogy keres, aztán nem keresett, fél évre rá lett a mostani barátom, azóta meg meg van sértődve és nem köszön. Nem tudom mit várt, de nem is érdekel...:D Szóval én ezek után nem mennék vissza hozzá, és ebből tanulva, akkor se mennék vissza hozzá, ha nem csalt volna meg és keresett volna.(persze ezt 2,5 éve nem így gondoltam) Nem véletlen lett vége,meg hogy ne csak a magam dolgát meséljem el, általában az újra összejövések az ismerőseim körében mindig rosszul sültek el. Bár van 2 pár, akik ezt cáfolják, szóval valakiknek sikerül. Lehet, hogy most felgyulladt a régi rózsaszín felfő, meg arra gondolsz, hogy milyen jó volt vele, de arra is gondolj, hogy anno valamiért szakítottatok, mert valami nem működött. Lehet, hogy pár hét/hónap forró éjszaka nap után újra előjönnek ezek a dolgok. De azt mondom, hogy hallgassatok a szívetekre! Ne az számítson, hogy az egyik exem milyen volt volt. Ha összejöttök, akkor próbáljátok megbeszélni a szakítás okát, és hogy ne történjen meg még egyszer, megfogadni, hogy nem lesztek olyanok, amilyenek akkor voltatok. Sok sikert! :)
2014. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, téged meg majd a mostanival fog megcsalni, mert akkor már ő lesz az ex.... és ez így megy majd körforgásban...
2014. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!