Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azzal zsarol hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azzal zsarol hogy én úgyse kellenék egy nőnek sem. Mit csináljak, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

24 évesek vagyunk, 3 éve együtt élünk. 18 éves korunkban jöttünk össze. Előtte nekem nem volt barátnőm, egy-két csaj volt az életemben, de kapcsolat nem. Azóta "nem teszteltem magam" nem szoktam flörtölni, stb. szerintem az megalázó a párunkra nézve. Mostanában a barátnőm minden helyzetet azzal akar megoldani hogy azt mondja "úgyse kellenél senkinek, úgyhogy törődj bele amit én akarok". A legkisebb eldöntendő kérdésben is ezt húzza elő. Pedig szó sincs arról hogy mással akarnék lenni, de mégis rosszul esik hogy ezt vágja a fejemhez és azt érezteti hogy én most essek hasra attól, mert velem méltóztatik lenni. Példákkal is alátámasztja ezt a teóriát, például a barátnői mit mondanak rám meg ki nevetett ki szerinte engem az utcán. Már tényleg kezdem elhinni a dolgot, ami elég nagy lelki válságba sodort. Engem csak ő érdekelt, de most saját magamban lettem bizonytalan, ezért már vele szemben se tudok úgy viselkedni mint régen. Szebb lányról van szó ezért azzal nyugtatom magam hogyha neki kellettem akkor nem lehet akkora a baj.


Mondom, nem akarok én más barátnőt, csak mégis sért ez a férfiasságomban. Már kezd a szexuális életünkre is kihatással lenni. Plusz bele se gondol abba hogy már kezdek ott tartani, ha egy nő el akarna csábítani véletlenül lehet hogy emiatt a dolog miatt belemennék vagy elgondolkodnék rajta. Ezzel a kapcsolatunkat veszélyezteti. Nem értik a nők hogy a férfiaknak is érezniük kell hogy férfiak és ezt a barátnőjüknek kell éreztetni, nem azt várjuk hogy más nők dicsérgessenek.



2014. márc. 28. 09:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de szerinted ez így kapcsolat?
2014. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretitek egymást, odamész hozzá megmondod neki: Drágám ez nekem fáj nagyon szeretlek ne bánj így velem. Vársz pár hetet hónapot aztán kibszod a picsba ha nem változtat és utána felszedsz vmi jó bulát és küldözgeted neki a képeket h mennyivel boldogabb vagy vele.
2014. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
menekülj ahogy csak tudsz! keress egy normális nőt.
2014. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Ez papucsnak akar téged használni és látszik, hogy minimálisan sem tiszel. Én most azonnal dobbantanék a helyedben. Legközelebb pedig LEGYÉL FÉRFI egy kapcsolatban. Nem kell folyton bunkónak lenni, de érezze, hogy Te hordod a nadrágot, különben ez fog történni.


23/F

2014. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Mr. Truth ***** válasza:
Azt akarja elérni hogy megtedd hogy utána sajnáltathassa magát hogy öt mindenki kidobja... Illetve kihasználja hogy téged a punci irányit. Ha személyesen ismernélek nem azért rohognélek ki mert csunya vagy hanem azért mert töketlen vagy és hagyod hogy egy bige irányitson...
2014. márc. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
hagyd már ott, lol
2014. márc. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 klopusz ***** válasza:
100%

Ne magadban legyél bizalmatlan, hanem azt döntsd el, hogy érdemes-e folytatni ezt a kapcsolatot.

Nem tudom elhinni, hogy ez a helyzet javulna, és - véleményem szerint - kinek kell egy életen át olyan pár, aki csak cikizni tud. Fogadok, ha igaz amit mond, és a barátnői rólad mondanak csúnyákat, ő csak vigyorogva bólogat, sőt még rá is tesz egy lapáttal.

Én biztosan soha sem mondanék a páromról egy rossz szót sem, egyrészt mert nem érdemli meg, másrészt nem égetném le magam ilyen kijelentésekkel. Ha van valami problémám vele, azt neki mondom meg egyenesen a szemébe. Működik 18 éve.

2014. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzaallassal mar megcsalt tuti..
2014. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott, komolyan. Ez nem normális egy kapcsolatban, sőt ez már nem kapcsolat.
2014. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Azért szakításkor még hozzátenném, hogy "...lehet, hogy úgy van, ahogy mondod, de hogy Te ennek a férfinak többé nem kellesz, az is biztos."

Csak, hogy megigya a saját levesét.

2014. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!