Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő egy átlag fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő egy átlag fiúnak amíg szerelmes lesz?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, ő nehezen lesz szerelmes, több idő kell neki. Tudom, hogy fontos vagyok neki. De attól, hogy 2 hónap alatt nem lett szerelmes még később lehet az?

2014. márc. 29. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy jottetek ossze ha eddig nem volt meg a szikra?
2014. márc. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szikra az van is es volt is.. Csak nem szerelmes.
2014. márc. 29. 07:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 nap elég
2014. márc. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mikor mi összejöttünk a barátommal, körülbelül 4 honap után mondta hogy: szeretlek. Én meg még meg is ilyedtem, hogy ilyet mondott, persze mostmár 3 éve vagyunk együtt és ha telefonon beszélgetünk mindig mondjuk a másiknak, hogy szeretlek, meg persze személyesen is. Ha nem mondjuk, akkor meg már az a baj :P :).


Viszont talán a kettő két különböző dolog. Én mindig is vonzódtam hozzá, az első pillanattól fogva, és mindig vele akartam lenni, de körülbelül egy fél éve, éve gondoltam arra, hogy azt hiszem fülig szerelmes vagyok.

Szerintem lehet hogy ez több idő, vagy csak nem veszi észre az ember magán. (gondolok itt magamra) Nekem soha nem volt kérdés az, hogy most a barátom szerlemes belém?

Láttam, rajta hogy átölel, keres engem, érdekli mi van velem és ezzel éreztem azt, hogy igen szeret engem. Persze ez fordítva is ugyan így van.


Mi soha nem beszéltük azt meg, hogy szerelmes vagy? Még nem vagyok szerelmes, talán az vagyok. Ilyen nálunk soha nem volt. De hát nem vagyunk egyformák.

Szerintem ne foglalkozzatok azzal, hogy szerelmes vagy nem vagy szerlmes, ha vonzódsz hozzá, és jól működik a párkapcsolat előbb utóbb, szerintem a szerelem is megjelenik. Legalábbis szerintem :)

L/20

2014. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-3 perc
2014. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A hosszu tortenetesnek koszonom a valaszt!:)) Csak a kivulallok foglalkoznak ezzel meg a kapcsolatunkkal nagyon es engem is felidegesitenek..
2014. márc. 29. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a kívül állókkal. Én is sokáig foglalkoztam velük, de a barátom mindig mondta, a mi dolgunk nem kell velük foglalkozni. Tényleg nem. Mert ha mindig azzal foglalkozunk mit mond a másik, mit gondol a másik megőrülünk. Le kell őket sz*rni.

L/20

2014. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, aranyos vagy:)
2014. ápr. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!