Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik pasit választanád (26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit választanád (26 évesek)? Akinek egy 8 éves kapcsolata volt vagy azt akinek 8 egyéves? Ki a vonzóbb, megbízhatóbb, tapasztaltabb szerinted?

Figyelt kérdés

Én vagyok az egyik, egy ismerősöm pedig a másik. Ugyanarra a nőre hajtunk. Mindketten bejövünk neki. Én úgy érzem hogy a hosszabb kapcsolatban jobban ki lehet ismerni mi is kell a nőknek, viszont a több párkapcsolat meg valamiféle jobb, változatosabb tapasztalatot ad. Akinek egy párja volt az csak egy nőt ismer és lehet hogy pont azt a kivételt aki más mint a többi és így egy új kapcsolatnál olyan lesz mint kis kezdő fiúcska.


Mit gondoltok?



2014. márc. 29. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én naivan azt válaszolom, hogy egyáltalán nem ezen múlik, hogy kivel jön össze egy nő.
2014. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ezen kéne múlnia elsősorban. Ha ez lenne az egyetlen különbség, akkor oké.
2014. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
persze hülyeség, mert ha ez lenne az egyetlen különbség, akkor főleg nem kéne számítania
2014. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ez a nő temperamentumától is függ, például hosszútávra akar-e tervezni, vagy csak a mának él.

Én nőként az elsőt választanám.

2014. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem ez számítana. Nem hiszem, hogy minden másban egyformák lennétek és csak ez az egy különbség van köztetek.

Én azt választanám, akihez jobban vonzódom, akivel jobban érzem magam. Mondjuk ilyen helyzetből én valószínűleg kimenekülnék, ha két ismerős hajtana rám.

Már volt ilyen, hogy két barátnak tetszettem, úgy gondoltam, hogy a legjobb megoldás, ha egyikkel sem kezdek.

2014. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nem ezen múlik, nem emiatt fog választani a lány. Szerintem azt választja inkább akivel jobban elvan, akivel jobban egymásra találnak.
2014. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na megmondom az igazat. Én vagyok akinek csak egy barátnője volt hosszú ideig. Más nővel nem volt dolgom. Egy nőt láttam meztelenül, egy nővel voltam eddig egész életemben. Igazából velem érzi jobban magát a csaj, csak a barátnői fűtik hogy én tapasztalatlan lehetek kapcsolati és szex szempontból is. A másik srác meg valamiben jobb lehet ha ennyi csajt meg tudott tartani 1 évig.


Én ezt hallottam vissza.

2014. márc. 29. 14:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy nővel voltál, nem tapasztalatlanság, lehet, hogy pont Te vagy a tapasztaltabb azokban a dolgokban, hogy mi kell egy nőnek egy tartós kapcsolatban.
2014. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A másik srác meg valamiben jobb lehet ha ennyi csajt meg tudott tartani 1 évig. "


Azt ne felejtsd el, hogy ő megtartotta őket egy évig, de te meg egyetlen nőt tartottál meg 8 évig! Azért ez mindent elárul. :)


De szerintem nem ez alapján fog dönteni a nő (ha van egy csepp esze), a nők ez alapján sztem egyáltalán nem döntenek, sokkal inkább számít majd, hogy melyikőtök iránt mit fog érezni.

2014. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem a legjobb 4db 2 éves kapcsolat lenne! :D
2014. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!