Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavaró egy párkapcsolatban ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró egy párkapcsolatban ha a férfi a tapasztaltabb? Mivel mondjuk neki több a viszonyítási alapja, mint a lánynak?

Figyelt kérdés
Érezte már magát valaki úgy, ilyen helyzetben, hogy miközben veled van, fejben talán összehasonlít egy ex barátnővel? Pl van amiben jobb vagy, de van amiben rosszabb ill más...
2013. máj. 1. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért kell a múlton rágódni? Volt, elmúlt, kész. Mindig az számít, ami most van.
2013. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz
2013. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez marhaság, már bocs.

Egyrészt a pasik többsége szereti ha kicsit tanítgathatja a barátnőjét. Másrészt nem szabad ilyeneken rágódni. Ha eszedbe jut, akkor gondolj inkább arra, hogy igaz, hogy együtt volt valamikor az exeivel, de már mind exek. Ha velük akarna lenni helyetted, akkor nem hagyta volna ott őket és nem kezdett volna mással kapcsolatba. Érted? Még ha a közvetlen előtted lévőről lenne szó azt mondom oké az aggodalmad, bár akkor is kicsit túlparázod szerintem, de nem gondolhatsz az összes exére.. ezzel csak tönkreteszed a kettőtök dolgát.

2013. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor zavaró, ha folyton azt hangoztatja hogy ő milyen tapasztalt, ő kiélte már magát miközben tudja jól; a másiknak nem volt sok kapcsolata. Nekem az exem folyton ilyeneket mondott (aki amúgy csak vetített erről), mikor besokalltam mondtam neki: igazad van, én még nem éltem ki magam! Léptem is aztán tovább...
2013. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Én sem úgy gondoltam erre a dologra, hogy rögeszmésen ezen rágódom, vagy hogy ő folyton ezen kattogna... Csupán kicsit tartok attól, hogy a tapasztalatlanság hátrányt jelenthet...

2013. máj. 3. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt?
2013. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!